Galatasaray Twitter'da Rekor Kırdı

Bu konuyu okuyanlar

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Her zaman her yerde Galatasaray ;)

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
ilk 1 mılyon takıpcıye ulaşması ne gıbı bır rekor ve hangı haber nıtelıgı taşıyor?

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Galatasaray Türkiye'dir diye boşuna demiyoruz :) Her zaman, her yerde en büyük Cimbom :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Zaten bu aralar çok kırıcı bir takımız.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Önce rütbeni bilecen, yakışır Galatasaray'ıma :)

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
twitterıda fethettik :D

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Trabzonsporun o kadar takipçisi yok diye kıskanmayın lütfen :))

Galatasaray başka bir aşk.
galatasaray,fener,bjk dejenere olmuş gençlerın memleketı yerıne bu takımları tutmasıdır.ne bır mıllıyetcılıkle alakası vardır nede dogustandır.
mantıkla açıklıyacak hiçbir kelimesi yoktur.ASIL OLAN TAKIMIN SENİ TEMSİL ETMEZ,SEN TAKIMINI TEMSİL EDERSİN.
ARAMIZDAKI EN BUYUK FARK KUPA SAYISI DEĞİL BUDUR.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
galatasaray,fener,bjk dejenere olmuş gençlerın memleketı yerıne bu takımları tutmasıdır.ne bır mıllıyetcılıkle alakası vardır nede dogustandır.
mantıkla açıklıyacak hiçbir kelimesi yoktur.ASIL OLAN TAKIMIN SENİ TEMSİL ETMEZ,SEN TAKIMINI TEMSİL EDERSİN.
Büyük harflerle yazmak hoş karşılanmaz.

Dediklerine gelecek olursak, bu ülke Avrupa maçlarında ne kadar sevindiyse çoğunda Galatasaray adı var, Fenerbahçe adı var. Metin Oktay gibi Lefter gibi sembol isimler çıkarmış camialar. Trabzonspor gibi tek futbolda değil 20 küsür branşta ülkeye sporcu yetiştiren takımlar. Benim için asıl memleket demek bu demektir.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Büyük harflerle yazmak hoş karşılanmaz.

Dediklerine gelecek olursak, bu ülke Avrupa maçlarında ne kadar sevindiyse çoğunda Galatasaray adı var, Fenerbahçe adı var. Metin Oktay gibi Lefter gibi sembol isimler çıkarmış camialar. Trabzonspor gibi tek futbolda değil 20 küsür branşta ülkeye sporcu yetiştiren takımlar. Benim için asıl memleket demek bu demektir.
ben ulusal alandakı arenadan bahsetmıyorum
sen sanmıyormusunkı hala o son penaltıdan sonra uefa kupasını galatasaray havaya kaldırırken bızım hala turylerımızın dıken dıken olmadıgını?

--- Mesaj Güncellendi ---

Bu algıyı kim çıkardı merak ediyorum...:confused1:
sorma ya sankı kufur edıyoruz ...

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62

Aramızdaki fark belli,

Ayrıca siz trabzonsporlu ( Takımınıza saygım sonsuz ) olarak niye bu konuya böyle bir mesaj yazmak istediniz anlamış değilim.

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Tartışmaya katılmayacağım ama belirtmek isterim ki forumlarda büyük harfle yazmak bağırmak anlamındadır. Bu yüzden hoş karşılanmaz.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Aramızdaki fark belli,

Ayrıca siz trabzonsporlu ( Takımınıza saygım sonsuz ) olarak niye bu konuya böyle bir mesaj yazmak istediniz anlamış değilim.
aramızda takımdan başka analetik düşünce yetenek farkıda var sanırım,aramızdakı takımsal farkta demek ıstedıgım sız galatasarayı temsıl edersınız,bizi ise trabzonspor temsil eder.

Yazma nedenim Türkıye'yı fenerbhçe taraftarı fenerbahçe cumhurıyetı olarak,galatasaray taraftarı galatasaray Turkıyedır anlayısından dolayı.bu konu başlıgı altında da oyle yorumlar gorunce o yazımı yazma ıhtıyacı duydum.
buyuk harflerle yazmam kımseye bagırmak veya hakaret amacıyla degıl sadece vurgulamak amacıyladır.
benım buyuk harflerle yazmam neden kıme batarkı anlamam.ha bu forum a ozel bır sey degıl bu ınternet ortamında oyle bır anlayış var fakat ben BÜYÜK yazdım sana bagırdımmı şimdi?
günümüz internet saçmalıklarının başında geliyor bence

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Kişisel ön yargıdan başka bir şey değil hangi resmi kaynakta yazıyor forumlarda büyük yazmak bağırmak anlamına gelir diye bir şeylerin dikkatini çekmek istiyorsan bir konuyu özellikle belirtmek istersen büyük harfle yazarsın buda gayet herkesin hakkıdır.BAĞIRMAK ne alaka hala çözmüş değilim Türk toplumu olarak ACAYİP takıntılarımız var:)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Dejenere olmuş Gençler mi tutuyor.Bu 3 Güzide takımı?
Bu şekilde sağa sola saldırarak,3 büyüklerin arasına 4. olarak girmeniz çok zor.
Bu kafayla,haketmediğiniz şeyleri talep etmeyi bırakın.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
aramızda takımdan başka analetik düşünce yetenek farkıda var sanırım,aramızdakı takımsal farkta demek ıstedıgım sız galatasarayı temsıl edersınız,bizi ise trabzonspor temsil eder.

Yazma nedenim Türkıye'yı fenerbhçe taraftarı fenerbahçe cumhurıyetı olarak,galatasaray taraftarı galatasaray Turkıyedır anlayısından dolayı.bu konu başlıgı altında da oyle yorumlar gorunce o yazımı yazma ıhtıyacı duydum.
buyuk harflerle yazmam kımseye bagırmak veya hakaret amacıyla degıl sadece vurgulamak amacıyladır.
benım buyuk harflerle yazmam neden kıme batarkı anlamam.ha bu forum a ozel bır sey degıl bu ınternet ortamında oyle bır anlayış var fakat ben BÜYÜK yazdım sana bagırdımmı şimdi?
günümüz internet saçmalıklarının başında geliyor bence

Hocam birincisi büyük harf ve küçük harf ile yazdığına bir şey demedim.Yazdıklarımı okuyabilirsiniz.

İkincisi, nasıl yazarsanız yazın bende sizin gibi bir üyeyim bu beni ilgilendirmez.Forum kurallarına aykırı ise yetkili arkadaşlar gerekeni yapar.

Üçüncüsü, lütfen kişiler hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazmayınız.Benim kişisel olarak herhangi bir yeteneğim veya konuya bakış açım sizi ilgilendirmez.

Lütfen biraz saygılı olun.

Son mesajlar