Galatasaray Tudor İçin Yargıya Başvuracak!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Galatasaray yönetimi, teknik direktör Tudor'un havuz başı görüntülerinin yayınlanmasının ardından flaş karar aldı. Sarı-kırmızılılar 'özel hayata tecavüz' nedeniyle konuyu yargıya taşıyacak.

manset-fotografi-366.jpg

Milliyet’in haberine göre; Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’un ailesiyle beraber kaldığı oteldeki havuz başı görüntülerinin bazı yayın organlarında çıkması sarı-kırmızılılıları harekete geçirdi.

Galatasaray Kulübü konuyu yargıya taşıma kararı aldı. “Özel hayata tecavüz” edildiği noktasında birleşen sarı-kırmızılılar drone teknolojisi ile havadan çekilen görüntülerle ilgili otel yönetimi ve muhataplarına karşı hukuki mücadele başlattı.

Hem Tudor hem de Galatasaray Kulübü konuyla ilgili hukuki tüm yollara başvuracak, savcılığa ise suç duyurusunda bulunacak.

Galatasaray, Tudor için yargıya başvuruyor!

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Aferin size zeka özürlü yönetim, uğraştığınız şeye bak zaten hiç spora uğraşmayın varsa yoksa komisyonlar, ıvır zıvırlar, mahvettiniz hem Galatasaray'ı hem Türk futbolunu.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Galatasaraylı değilim ama ben bile tiksindim Tudor'dan ve başlığı görünce bende senin gibi düşündüm.
Valla Igor Tudor kendisi bile kendine güvenmiyor bi başarı beklemesın Galatasaray'lı kardeşlerim.