Galatasaray tribününde +18 skandalı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ykaduman

Asistan
Art niyetli bir haber iki kişinin cinsel hayatı ne Galatasaray spor kulübünü bağlar ne de Ünal aysal'ın yaptığı açıklama ile ilişkilendirilebilir.Seviyesi adından belli gazeteye saygı duyup yaptığı haberi burada paylaşmak da ayrıca bir art niyet diye düşünüyorum.

VincentVega

Profesör
Art niyetli bir haber iki kişinin cinsel hayatı ne Galatasaray spor kulübünü bağlar ne de Ünal aysal'ın yaptığı açıklama ile ilişkilendirilebilir.Seviyesi adından belli gazeteye saygı duyup yaptığı haberi burada paylaşmak da ayrıca bir art niyet diye düşünüyorum.
iki kişinin cinsel aktivitesini toplumsal bir alanda hatta şöyle belirteyim kamu alanında(!) yapması çok normal,
bunun paylaşılması çok art niyetli dimi?
neden kimse bu iki kişiyi ayıplamıyor da gazeteye ve kulübe yardırıyor?

kpln04

Profesör
adam karıyı wcde resmen yemiş aysalı bağlamazda kimi bağlar

|SeYYaH|

Rektör
bu haber ne galatasarayı, ne galatasaraylıları bağlamaz.
kaldı ki aynı olay fenerbahçe, ya da beşiktaş tribününde de gerçekleşmiş olabilirdi.
aynı durumda onları da bağlamayacağı, camialarını ahlaksız yapmayacağı gibi...

kaldı ki zaten -haber doğruysa- tribün lideri olan kişiler bildirmiş haddini bu ahlaksız pisliklere...

islam dini suçun gizlenmesini, örtülmesini bu yüzden ister. çünkü bu ve benzeri olaylar bizim rating kölesi kahpe basınımız tarafından öylesine boca edilir ki millete, artık bu işler meşru ve normal kabul edilmeye başlandı. günah dediğimiz kabahatler konuşuldukça, ortaya saçıldıkça değer yargıları da o oranda değişime uğruyor, bu tür ahlaksızlıklar normalleşme sürecine girmeye başlıyor.

müsaadenizle size çok ilginç bir şey anlatacağım:

henüz çocuktum, köyümüzden biri devlet memurluğundan emekli olmuş gelip köyüne yerleşmişti... ama, 14 yaşında bir kızı vardı, şehirde büyümüş ya başı açık olarak gelmiş köye... köyümüzün kadınları konuşmaya başladılar tabii, "huu duydunuz mu, filanın kızı başı açık geziyormuş, kıyamet kopacak" diye söylenip duruyorlardı.

sora o kız ortaokul ve lise için tekrak şehre döndü, okudu üniversite kazandı, iyi yerlere geldi. tabii aradan uzun yıllar geçti, o kızcağız bu uzun yılların ardından bir gün köyüne başı örtülü olarak ziyarete geldi. sora duyduk ki aynı köyün kadınları bu defa onun için, "huu komşu duydunuz mu, filanın bi kızı vardı ya, köye gelmiş, hu'cu olmuş diyorlar ayol!"

belki birebir uyuşmasa da hani rahmetli özal'ın bir tabiri vardı, "transformasyon!" yani değişim.

televizyon ve gazete yaygınlaşınca -köroğlu tabiriyle- mertlik bozulmuş, düşünce kalıpları başka telden çalmaya başlamıştı artık.

bugün geldiğimiz noktadan sonra on yıl ötesini tahayyül bile edemiyorum.

ezcümle, bizim basınımızın adam olacağı falan yok da, hiç olmazsa kıymetli arkadaşlarımız böyle haberleri daha fazla yaygınlaştırmamak için hassasiyet gösterirlerse günahın yaygınlaştırılması vebalinden korunmuş olurlar.

Korpe

Rektör
Haberi unutan arkadaslar gaste ye yüklenmeyin.. bir ara bizde aynı şeyleri söylemiştik.

ykaduman

Asistan
iki kişinin cinsel aktivitesini toplumsal bir alanda hatta şöyle belirteyim kamu alanında(!) yapması çok normal,
bunun paylaşılması çok art niyetli dimi?
neden kimse bu iki kişiyi ayıplamıyor da gazeteye ve kulübe yardırıyor?
Benim yazdığım şeyden iki kişiyi ayıplamıyorum sonucunu çıkardıysanız tebrik etmek isterim bi hayli çaba göstermişsiniz demektir.ben diyorum ki iki kişiyi eleştirin kim olduğunu biliyorsanız ki kimse bilmiyor ama bu olay Galatasaray kulübünü bağlamaz ayrıca Ünal aysal milletin bi yerlerini de tutamaz!

Uranos

Profesör
Bunlar hadi tuvalete girmiş de birtane video vardı onlar direk tribünde en arka koltukta kızı kucagına almış hop hop hoplatıyordu:D

tolga.ua

Doçent
Böle haberlerle Galatasarayımızı lekelemeye çalışan kendini bilmezlere fazla bişey söylemeye gerek yok bence :)

stat counter