Galatasaray Kulübünün mali kongresi başladı

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Galatasaray Kulübünün yıllık olağan mali genel kurul toplantısı başladı. Genel kurul divan başkanlığına İrfan Aktar seçildi.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Auditorium Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen Galatasaray Kulübünün yıllık olağan mali genel kurul toplantısı divan başkanlığına İrfan Aktar seçildi.

upload_2017-3-25_14-32-27.png

NET BORÇ 338 MİLYON DOLAR

Kongrede Galatasaray'ın net borcunun 338 milyon dolar (1 milyar 189 milyon TL) olduğu açıklandı.

DURSUN ÖZBEK AÇIKALADI: GALATASARAY KEMERBURGAZ'A TAŞINIYOR

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Florya Metin Oktay Tesisleri'nin Kemerburgaz'a taşınacağını açıkladı.

Özbek, "Kemerburgaz'da TT Arena'ya 7-8 dakika mesafede yeni tesis için anlaşma sağladık. Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Öte yandan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Türk Telekom Arena’nın tapusunun 1 gün önce alındığını söyleyerek tapuyu üyelere gösterdi.

Kongrede kulüp yönetim kurulu adına yapılacak sunumun ardından, raporların takdimine geçilecek. Sırasıyla faaliyet ve denetim raporlarının katılımcılara aktarılmasının ardından, görüşmelere başlanacak.

ÜYELERİN OYUNA SUNULACAK

Görüşmeler bölümünde yapılacak konuşmaların tamamlanması sonrası, Dursun Özbek yönetiminin mali ve idari bakımdan ayrı ayrı ibrası üyelerin oyuna sunulacak.

Denetim kurulunun da ibra oylamasının yapılmasının ardından, disiplin cezası alan üyelerin başvuruları görüşülüp karara bağlanacak, son olarak da kulüp ile iştiraklerinin 2017 yılı bütçesi görüşülüp, oylanacak.

ÜNAL AYSAL DA SALONDA

Genel kurulun başlangıcında eski kulüp başkanlarından Ünal Aysal da yer aldı.

39aed7265b8005e13e14de38e8bfdb09_c7vwtapwkaeu5shjpg.jpeg