Galatasaray Gomis İçin Çözüm Arıyor!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Pas alamamaktan dert yanan Fransız golcü Gomis için çözüm arayan Galatasaray'ın Hırvat çalıştırıcısı Igor Tudor, Belhanda’yı forvet arkasına yerleştirerek sorunu ortadan kaldırmak istiyor.

gomis-14-07.jpg

Parçalı formayı giydiği 2 maçta da yeteri kadar top alamayan Bafetimbi Gomis'in haklı isyanına kulak veren Teknik Direktör İgor Tudor, sorunu Younes Belhanda ile çözecek. Forvet ile orta saha ve kanatlar arasında kopukluk olduğunu düşünen Hırvat çalıştırıcı, Östersunds önünde riske edilmeyen Younes Belhanda'yı rövanşta değerlendirecek. Forvet arkasında yani Wesley Sneijder'ın yerinde Faslı yıldıza şans verecek olan Tudor, böylece orta saha ve kanatlar ile Gomis'i bağlayacak. Hırvat çalıştırıcı ayrıca takımda kişisel oynayan ve taktiğin dışına çıkan hiçbir futbolcunun gözünün yaşına bakmayacak. Koşmayan ve taktik disiplinin dışına çıkan futbolcular bir daha formayı zor görecek.

KANATLAR ÇALIŞMIYOR

Takımın omurgasına takviye yapan G.Saray yönetimi, henüz kenarlara müdahale edemedi. Ancak Östersunds maçında bir kez daha kanat sorunu net bir şekilde görüldü. Carole, Linnes, Rodrigues ve Yasin Öztekin, İsveç ekibi karşısında sahada tel tel döküldü. Bu isimlerin daha güçlü takımlar karşısındaki performansı da geçen seneden iyi biliniyor. Bu nedenle yönetim transfere yoğunlaşmış durumda.

Galatasaray’da Gomis formulü

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Gomis pas alamıyorum der yönetim sneijder'in sözleşmesini fes eder. Böyle bi yönetim var. Allah sabır versin hepimize.