Galatasaray 2013-2014 Sezonu Formaları

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bırak antrenmanı, maç forması olarak bile gideri var. :)

2013-2014 SEZONU OLASI MAÇ ÖNÜ VE ANTRENMAN FORMALARI

antrenman.jpg

Tahmini Antrenman Formaları​

Nike'ın Premium kategorisinde yer alan takımların hemen hemen hepsinin gelecek sezon formalarını biliyoruz artık, her ne durumsa Galatasaray'ı hala göremedik. Biz duyumlarımıza güveniyoruz, o ayrı mesele, ancak formaların gerçek fotoğraflarını da heyecanla bekliyoruz herkes gibi. Hala sızmadı.

ma%C3%A7%C3%B6n%C3%BC.jpg

Maç öncesi ısınma formaları​

Nike'ın sadece formaları değil, gelecek sezon antrenman ve maç öncesi ısınma formaları da görücüye çıktı. Resmi tanıtım olmadı tabi henüz, ancak formaları sızan bazı elit takımların (Barcelona, PSG, City vs...) bu kitleri de düştü internete. Böylelikle Galatasaray'ın önümüzdeki sezon nasıl ısınma formalarına ve antrenman formalarına sahip olabileceğini az çok tahmin edebildik biz de. Çünkü bilindiği gibi 5 büyük elit (onlara artı 1-2 kit daha ekleniyor) ve bütün premium takımlara aynı tasarımın renkleri ile oynanmış halleri gönderiliyor.​

Ekip arkadaşlarımız Utkan Ayhan ve Eren Altay diğer elitlerin sızan bu yan ürünlerinden yola çıkarak bizim giyeceğimiz antrenman ve maç öncesi formalarını çizdi. Renkler ve renk kombinleri tabi ki tamamen tahmin. Ancak tasarımları böyle olacaktır mutlaka.

Galatasaray Formaları

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Bu çizimleri yapan elemanlar yapsa keşke formayı. Hepsini alasım geldi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 mi Her sezon parçalı hep 1 1 olmasın 2014 sezonundada 7 olsun 7 sneıjderin giyddiği nerdeyse 2011 - 2012 - 2013 hep yarı yarı giydik 2014 de 7 olsun sneıjderin giydiği

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ImageThumbnail2.aspx

Bu formaya hastaydım.

Şöyle bir modern tasarımını yapsalar on numara olur;

ImageThumbnail2.aspx

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Emirates seneye Real Madrid'in de sponsoru olacak.

Büyük takımlara kancayı attı adamlar. :)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Fly'ın bize olacağı kesin mi? Türk hava yolları olsa keşke. O türk ibaresinin yer almasını çok önemsiyorum. Türk Telekom'u da bu yüzden seviyorum.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Şu formalar cıksında alayım 2 tane daha

YEMEKTEYİZHASAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
İlk forma acayip şekil olmuş. Gri ve düz. Şöyle güzel formalar yapsalar da alsak ya :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
2013-2014 SEZONU OLASI KALECİ FORMALARIMIZ

kaleci.jpg

Gelecek sezonun ipuçlarını diğer takımlarda görmeye devam ediyoruz. Bu sefer kaleci formalarımızın nasıl olabileceğine dair ipucunu Internacional kulübünden aldık. Manchester United ve Barcelona kaleci formalarını da özel tasarım yapıyor. Nike bünyesindeki diğer premium takımlar ise genelde tek tip kaleci forması kullanıyor. Internacional bizim gibi Nike Hollanda tasarım ekibinin sorumluluğunda olmasa bile Nike'ın premium takımları arasında yer alıyor. Yeni formalarını geçtiğimiz günlerde tanıttılar. Avrupa'daki sızıntıların aksine bu sefer resmi tanıtım yapıldığı için kaleci formalarını da görmüş olduk.

Geçtiğimiz seneden çok da farklı bir tasarım değil. Yine aynı rengin farklı tonlarından oluşan tasarım detayına sahip. Şuan içinde bulunduğumuz sezonun kaleci formalarında gövde tek renk, kollar ise bu rengin 2 farklı tonundan oluşuyordu (siyah formamızda o bir ton farklı bir renkte yapılmıştı). Bu sefer kollardaki o iki farklı ton kaldırılmış ve tek renk yapılmış. Bunun haricinde benzer gözüküyorlar bu senekiler ile.

2h38sg7.png

Forum üyelerimizden sevgili Fatih Yıldırım, Internacional formaları üzerinde oynama yaparak kaleci formalarını bize uyarladı. Yeşil formanın olacağını düşünüyoruz, siyah ve sarı formalar ise bizim tahminimiz. Bu renkler haricinde başka renkler de kullanılabilir tabi ki, mesela bizim eskiden çok sık kullandığımız mavi kaleci formamız ile sürpriz yapabilirler, ya da bambaşka renklerde görebiliriz bu formaları. Yani renklere çok takılmayın, sadece tasarımın bu şekilde olacağını Internacional sebebiyle tahmin ediyoruz. Tabi Avrupa için başka bir kaleci forması kalıbı düşünürler mi bunu bilemeyiz.

Taraftarı ilgilendiren bölüme gelelim. Gelecek sezon kaleci formaları satılacak mı ? Bunu biz de merak ediyoruz. Bu sezon 3 kaleci formamız içinden seçilecek olan 2 forma satışa çıkacaktı, ancak olmadı. Talebin çok fazla olduğunu düşünürsek gelecek sezon en azından bir formanın sürekli satışta olacağını iyimser şekilde umut ediyorum. Sadece umut ama, kesin bilgiye sahip değiliz bu konuda. Premium kategoride olup da kaleci forması satışta olmayan başka takım var mıdır ona da bakmak lazım.

Galatasaray Formaları

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Türk bayrağı yok sanırsam forma da
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] diğer konuyla birleştirdin sanırım ?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Türk Bayrağı'nı şampiyon olan takımlar takabiliyor. Daha lig bitmedi. :)

Asıl meseleye gelince sorun baskıları üreten firma ile Nike arasındaki anlaşmazlık. O yüzden bayrağı sonradan bizimkiler ekliyor.

Bu sezon bakalım nasıl yapacaklar?
[MENTION=74929]Korpe[/MENTION] hangi konudan bahsediyorsun? :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Türk Bayrağı'nı şampiyon olan takımlar takabiliyor. Daha lig bitmedi. :)

Asıl meseleye gelince sorun baskıları üreten firma ile Nike arasındaki anlaşmazlık. O yüzden bayrağı sonradan bizimkiler ekliyor.

Bu sezon bakalım nasıl yapacaklar?

Geçen senede sanırım böyle problem olmuştu sizinkiler sonra dan yer bulmuştu ?

Şampiyonsunuz ya olur mu ilk konu boş idi ondan önceki sezon ile birleşti sanırım

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yok bu yeni konu. Birleştirmedim geçen sezonla filan. :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Konunun tarihi yazıyor işte orada. :)

Geçen sezonla ne alakası olacak?

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Konunun tarihi yazıyor işte orada. :)

Geçen sezonla ne alakası olacak?

İlk girdiğim zaman 13:55 attığın mesaj dan başka mesaj yok idi .. sonradan girdiğim entry den sonra 16-02-2013 23:40 açmış olduğun konu geldi o bakım dan ben sana sordum konuları birleştirdin mi diye ok ?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Birleştirsem konu başlığı da ayrı bir şekilde çıkar konunun içinde. Gördüğün gibi daha önceden açılmış olan konuya mesajı yazmışım. :)

Birleştirilme yok yani. :)

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Forma, Galatasaray logolu tanıtılmadı. Sadece üzerinde oynamayla bu resmi oluşturdular. Şampiyon olsak dahi Türk bayrağının olmaması normal. Kalıp ve renk tanıtımı bu.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Birleştirsem konu başlığı da ayrı bir şekilde çıkar konunun içinde. Gördüğün gibi daha önceden açılmış olan konuya mesajı yazmışım. :)

Birleştirilme yok yani. :)

İşte anlamadığım konu da o diğer mesajlar nerden çıktı :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Senin taracıyıcıda sorun olmuştur belki. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 ve 4 efsane olurdu, ilk orijinal formamı bir değil iki tane alırdım. Nikee gör bunları gööööööööööör

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Mor renge uyuz oluyorum arkadas.. Galatasaray'la alakasi ne?