Galatasaray 1-3 Kasımpaşa - GS nereye gidiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841

Sorun gerçekten Fatih hoca mıydı? Bu takımın sorunu ne acaba?

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,240
Bence Galatasaray çözümü teknik direktör değiştirmekte aramaya devam ederse daha da batar. Bence takımın baştan aşağıya değişmesi lazım. İlk olarak, İsmail Çipe, Feghouli, Babel, Luyindama gitmeli. Aynı Mesut gibi bir orta saha getirilmeli ki takımın beyni olsun, geriden topu ileriye taşıyan ve takımın en önemli oyun kurucusu olsun, yeri gelsin orta sahadan kanatlara veya beklere topu taşısın, yeri gelsin orta saha içinde pas oyunu yapsın. Aynı zamanda hızlı, çevik, güçlü, tecrübeli ve zeki bir kanata ve tam bir santrafor denecek kadar bitiriciliği yüksek ve fiziksel anlamda güçlü bir forvet lazım. Taktiksel anlamda ve kadro kalitesi olarak geri kalmışlar. Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray'ın bu kadar kötü devam etmesini istemiyorum.

Justice✓

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Sorun gerçekten Fatih hoca mıydı? Bu takımın sorunu ne acaba?
Yönetim tek sorun...
Hocanın elini güçlendirecek transfer yapılmazsa kaleci yedeğiniz ismail çipe ise güçlü tranferler ile güçlenemezseniz sıkıntıların çıkması muhtemeldir.
Takım top kaleye gidince kaleyi adeta boş olduğunu düşünüyor çünkü orada güvenebildikleri kalecisi yok.
Tuhaf tuhaf sağa sola yatıyor yani doğru dürüst topa uzanmaya çalıştığını görmedim gören var mı?

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Yönetiminde sucu var Teriminde suçu var 30 milyon harcayıp çöpleri doldurdular kulübe senin neyine gençlik projesi görende ajax olduk sanacak 2-3 Oyuncu dışında işe yarayan oyuncu yok. Takımda Babel, Arda, Feghuli, Ömer, İsmail Çipe gibi adamları tutup emre akbaba, yunus akgün, okan kocuk gibi adamları kiralattırdın bizden gidenler messi kesildi. Fatih terim arkasında enkaz bıraktı şu saatten sonra hangi hoca getirsen düzeltemez. Bugün bakıyorum ömer bayram sahada yedlin sahada alpaslan hantalı sahada sol kanat anholttan 6 numara yaratmaya çalısıyon orda gül gibi gencecik alt yapı oyuncun bartuğ, atalay var koy orta sahaya 2. yarı madem gençlik diyosunuz kaybedeceksek bunlarla kaybedelim neden hala arda sahaya atılıyor. Bu planlama en başından hatalıydı. Baktın işler kötü gidiyor terimi gönderiyon madem gidip terimden iyisini getirecek yere yardımcı antrenör getiriyosun. Ne desem bilmiyorum 28 yaşındayım kaç senedir galatasarayı ilk kez bu kadar kötü gördüm. Birsürü hata var hangisini sayayım. İnşallah toparlanır takımda ruh kalmamış bir boşvermişlik var.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Bu sezon pek beklenti olmamalı. Başkan değişmeli. Kaleci sorunu çözülmeli ve düzgün bir teknik adam bulunmalı. Kısaca tek sorun Yönetim.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Milyon Liralık kulüp ama kalesindeki kişi ancak halısaha da oynacak kapasiteye sahip. Yani bunun yedeği yok mu onu deneyin en azından. Muslera' nın alternatifi bu mu yani.
Takım kötü, hoca yeni. Bir kaç hafta daha böyle gider sonra düzelmeye başlar gibi. Ama köklü değişim şart bu kadroya yıl sonunda. Tercih tamamen hocaya bırakılmalı ve zaman verilmeli. Hemen 1-2 başarısızlıkta gönderilmemeli.
Fatih Terim' in tek sevmediğim yönü saha kenarından oyuna, hakeme heryere müdahelesi. Oyunculara da etki ediyordu bu. Sonra ceza yiyip takım 6-7 maç teknik direktör olmadan maça çıkıyordu.