G4 mü iphone se mi

Bu konuyu okuyanlar

Fatih__16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar oncelikle g4 ve iphone se arasinda on kamera konusunda kim daha iyi ve cok fark varmi

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
G4 ön ve arka kamerada ve ekran boyutu olarak daha iyi.

SE ise malzeme kalitesi , parmak izi okuyucusu , güncelleme desteğiyle daha iyi

En ayıran özellikler bunlar .

Reaksiyon puanı
5
Küçük ekran sorun değilse kesinlikle SE.Eğer küçük ekran olmaz diyorsan G4 .Tasarımıda güzel olsun diyorsan Samsung s6 almaını tavsiye ederim

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Küçük ekran sorun değilse kesinlikle SE.Eğer küçük ekran olmaz diyorsan G4 .Tasarımıda güzel olsun diyorsan Samsung s6 almaını tavsiye ederim
Tasarım görecelidir kardeş S6 berbat diyende olur S6 kadar güzel telefon yok diyen de olur .

Ben S6 nın kamera çıkıntısının tüm karizmasını bozduğuna inanıyorum ve arkadaki kıvrımlar yok bu yüzden S7 güzel (pazarlama stratejisi)

Tabi kamera çıkıntısını da seven olur her ne kadar az olsada .

Ya da G4 ' ün deri tasarımını sevmeyip plastiği sevende olur 2 sini sevmeyende olur çok kalın sevende olur elimde hissediyim diyen , ya da ip ince olsun diyende olur . vs vs.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Tasarım görecelidir kardeş S6 berbat diyende olur S6 kadar güzel telefon yok diyen de olur .

Ben S6 nın kamera çıkıntısının tüm karizmasını bozduğuna inanıyorum ve arkadaki kıvrımlar yok bu yüzden S7 güzel (pazarlama stratejisi)

Tabi kamera çıkıntısını da seven olur her ne kadar az olsada .

Ya da G4 ' ün deri tasarımını sevmeyip plastiği sevende olur 2 sini sevmeyende olur çok kalın sevende olur elimde hissediyim diyen , ya da ip ince olsun diyende olur . vs vs.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
g4 zaten kamerasıyla ünlü, ama iphone kullandığı lensleri de kaliteli yani

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
g4 zaten kamerasıyla ünlü, ama iphone kullandığı lensleri de kaliteli yani
G4 daha önde her şekil iPhone da iyi ama G4 manuel modu var bir de :D

Önde açık ara G4 önde .

Videoya gelince LG nin yazılımsa sorunları var küçük küçük ve gidermiyor belki videoda Apple önde olabilir . Yan yana koymadım ama .