G3 Şebeke Problemi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
G3 32gb telefonu yeni aldım iki gün önce yeni yazılım güncellemesini otomatik olarak indirdikten sonra sınırlı erişim degiştirildi tüm ses hizmetleri engellendi veri hizmetleri engellendi diye uyarı geliyor sürekli ve o uyarı gidene kadar mesaj göndermede internette sorun oluyor bunun yeni yazılımıindirmemle bi ilgisi var mı nasıl çözebilirim bu sorunu yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S. A benim de lg g3 32'ım var 2 tane. 2'sinde de şebeke problemi yaşıyorum. 2'side orjinal. 2'sinde de avea ve Vodafone denedim. Vodafone AVEA'ya göre bi parça daha iyi. Avea ise berbat. Nasıl hallederiz bunu?
Mail adresim.
dogmusay@gmail.com.

Meftun100

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam aynı sorun bende de var yardımcı olursanız çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam bu 12.4.gold.orj.gcn için dedikleriniz android 5.0 içinde geçerlimi acaba orada 4.4.2 için uygulanmış

ufukedis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5.0 dada surum dusurmeden sorunun cozumu mevcuttur. Ozelden yada mail ile ulasabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ufukedis sebeke problemi nasil cözülcek yardımcı olurmusun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim ufuk.bn vandayim.lg g3 um var.sebeke sorunu vardi sen halletmistin bilgisayardan baglanip fakat tekrar imei atmak gerekti.imei attirdim.fakat eski haline geri geldi.yani 3g cekmiyor.tekrar yardimci olursan sevinirim.cok acil.daga goreve gidicem.
Atmaca0389@hotmail.com
Dan ulas bna.bekliyorum.mesajini.
Yada 537 479 1972

H

Hamitt

SDN Okuru
Yaa benimde ayni sorun napicam bilmiorum yurtdisi kayitli sebeke sorunu hattimi baska telefona takiorum boyle bisorun yok ama bu telefonda sifir sebeke musteri hizmetlerini aradim telefon yurtdisi kayitli oldugu icin gozukmuyo dediler hicbi sekilde yardimci olmyolar...

M

Murat Sancar

SDN Okuru
ufukedis arkadaş sorunu sen mi çözdün de para isteme gereği duyuyorsun. Milletin emeğini kullanarak para kazanıyorsun. Arkadaşlar paylaşım para ile yapılmaz!!! Buyrun araştırıp bulduğum bir çözüm. Bizzat türk yazılımcılar bulmuştur. LİNK :LG G3 ŞEBEKE PROBLEMİ VE İMEİ 12.4.gold.orj.qcn: LG G3 ŞEBEKE PROBLEMİ ÇÖZÜMÜ IMEI REPAIR 12.4.gold.orj.qcn DOSYASI
Lg g3 At&t d850 kullanıyorum şebekede sorun yok. Fakat 3g çalışmıyor. acaba bunu uygularsam 3g gelirmi?

Snkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg3 var IMEI atıldı 3g çekmiyor yardımcı olur musunuz şebeke ayarlarını yaptım yine olmadı kends_17@hotmail.com

pafisikokyanusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG d855-TR v20I kullanıyorum yaklaşık 3 ay oldu telefonu alalı. Şebekeyle ilgili hiçbir sorunla karşılaşmadım. Mobil veriyi çok sık kullanmıyorum hem evimde, hem işyerimde wi-fi kullanıyorum dışarıda olduğum zaman mobil veri kullanıyorum ve 3 ayda herhangi bir sorunla karşılaşmadım büyük ihtimalle sizin cihaz sorunludur.

S

SDN OkuruUe

SDN Okuru
Ziya bey konuşmanıza dikkat edin! O kadar sizinle mailleştik konuştuk nankör bir şekilde sallıyor demeyin bir bildiğiniz varsa kendi bildiğinizi yapın, başkalarından öğrendiğiniz yöntemleri burda biliyor gibi sallamayın. cok biliyorsanız bana ulaşıp da yardım istemezdiniz...

S

SDN OkuruUe

SDN Okuru
Ziya bey konuşmanıza dikkat edin! O kadar sizinle mailleştik konuştuk nankör bir şekilde sallıyor demeyin bir bildiğiniz varsa kendi bildiğinizi yapın, başkalarından öğrendiğiniz yöntemleri burda biliyor gibi sallamayın. cok biliyorsanız bana ulaşıp da yardım istemezdiniz....

H

hsynnn1

SDN Okuru
Slm lg g3 d851 32gb modelinde ise yarar mi. Benim telefonda interneti acinca 4G yaziyo h+ falan yok. Bu yontem benim telde ise yarar mi

H

hsynnn1

SDN Okuru
slm. benim lg modeli g3 d851 ve interneti açtığımda 4G simgesi geliyo yani H+ falan değil. benim cihazdada bu yöntem işe yarar mı. Acil cevap lütfen

ufukedis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4g olayı sadece simgesel bir olaydır hızı 3g ile aynıdır. Cihazınız d850 veya d851 ise 4g yazabilir. Yanlız verilen sitedeki işlemler sizin icin uygun değil ve risklidir yanlış partition silinirse daha büyük sorun meydana gelebilir.

sea_demon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
sebeke aramadan arayınca buouyor sebeke fakat aga balanmıyoar

Zeyno166

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazik ya insanlarin zor durumlarindan faydalanmayi seven ne cok insan var memlekette...

Arkadaslar ayni problemi yasayip kafayi yemek uzereydim cok iyi ceken g3 telefonum garantiye gidip geldikten anakarti degistikten sonra cekmemeye basladi o kadar kotuyduki. Googleplaydan. Okey uygulamasini 20 dakda indirdi dusunun yani yapmadigim kalmadi operatoru arayip internet guncellemesi istedim olmadi yazilim guncelledim olmadi .. Resmen telefondan nefret ettim...neyse telefonu karistirirken kendimce seyler denedim...

Yani size asagida yazacagim seyle benim telefonum eski hizina dondu jet gibi :)
Belki sizede faydasi olur cokta basit bisey gorunurde ama iste bilmiyorum...

Ayarlar_internet paylasimi ve aglar_ mobil sebekelere giriyorsunuz orda
Ag ve sebekeye girin
Iste benimki otomatik (VCDMA.GSM)
Isaretliydi ben onu yanliz (VCDMA) yaptim ve duzeldi...
Cok sukur... Belki herkesin ayni olmayabilir ama bi kac kisiye bile faydasi olsa ne iyi... Duzelir duzelmez forum sayfalrinda bu tur sorun yasayanlara yazdim cunku kendim gunlerdir ayni sıkıntiyi yasiyorum...ins faydasi olur..

Kralbenim54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaslar biraz gec olcak ama bendeki lg g3 yurtdisi seri nosu klonluydu calisyodu kopyalanmis seri no simdi telefon hatlari tanimiyo seri no attim kendim hala ayni sitelerdeki qcn dosyasini yukledim gene ayni yardim yardim yardim android surum marsmallow 6.0

mtzcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg G3 yurtdışı imei atıldı ama şebeke yok acil yardım

pscioo5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arakadaşlar herkeze merhaba elimde 2 adet lg g3 var 2 sinide yurt dışından getirdim kullanıyorduk nedense türktelekomdan vodafone geçtik. 2mizinde interneti açtımızda şebeke gidip gelmeye başladı yani hattı kapatıp wifiye bile bağlansak aynı bazen 1 saat falan hiç gitmiyor bazen 5 dk bi gidyor format atyım tele olmadı acaba nedir bi bileniniz varmı lütfen hattan değil çünkü başka hat taktık yine aynı