G.Saray taraftarından bomba bildiri!

Bu konuyu okuyanlar

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Galatasaray'ın Beşiktaş ile oynadığı karşılaşmada Burak'ın pozisyonu Türkiye'nin gündemine oturdu. Taraftar ise sessiz kalmadı..

ultraslan-logo-53839_501.jpg

Burak Yılmaz'a verilen penaltı sonrası Galatasaray taraftarı ayaklandı. Taraftar guruplarından aynı ses yükseldi.

NAMUS !!! ABİDELERİNE HODRİ MEYDAN

Galatasaray'ın Beşiktaş ile oynadığı karşılaşmada Burak'ın pozisyonu Türkiye'nin gündemine oturdu. Öyle ki, ne şike, ne ırkçı Emre, ne Alex Aykut savaşı bu kadar konuşulmadı.90 dakikalık maçta sadece Burak'ın pozisyonunun konuşulması, Beşiktaş'ın ilk golünde olmayan faul sonucu gol gelmesi, Emre Çolak'ın şutunda Hilbert'in kolu ile topun yönünü değiştirmesi, futbol olarak Galatasaray'ın Beşiktaş'ı resmen ezmesi hiç konuşulmuyor.
Burada en ilginç olanı ise kendini spor yazarı olarak gören kalemşörlerin, büyük kulüp yöneticiliği yapmaktan aciz insanların, tv spor programlarında kavga ortamından yararlanarak reytingini artırmak isteyenlerin ve de en önemlisi daha birkaç ay önce mahkeme kararı ile şike yaptıkları tescil edilenlerin yüksek sesle konuşması ne kadar ilginç bir durum!
Galatasaray ve onun futbolcuları asla yalnız değildir. Kimse meydanı boş bulduk diyerek sallamasın. Karşılarında 32 milyon Galatasaray taraftarını görecekler. Galatasaray'ın süper kadro oluşturması, 42 bin kombine satarak Türkiye rekorlarını alt üst etmesi, forma satışlarında rekorlar kırması birçok kesimi rahatsız etmiştir.
Galatasaray'ın önünde kimse duramaz ve duramayacak. Buna asla izin vermeyeceğiz. Engin Baytar'a, Burak Yılmaz'a yapılanlar 32 milyon Galatasaray taraftarına yapılmıştır.
Şike yaptıkları mahkeme kararı ile tescil edilen NAMUS !!! ABİDELERİNE HODRİ MEYDAN diyoruz. Az da olsa ar damarları varsa sussunlar.
GALATASARAY TARAFTARLARI

Kaynak

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Sonunda güzel bir cevap, herkes melek kesildi bir anda kendi yaptıklarını görmüyorlar.

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Alex'in amansızca kendini yerden yere attığında, beşiktaş topu kale çizgisi içinden çevirip gol sayılmayınca hiçbirşey yok ama.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu cevap umarım yetmiştir ! Kendileri yapınca bişi yok bizde olunca Aaaauuvvvv

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Heh bir o penaltının Fenerbahçe'nin suçu olmadığı kalmıştı onu da yaptınız..

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
aslında bu konuda söyleyecek çook şey var ama kavga çıkmasın veya uçurulmayayım diye susuyorum yazmıyorum bir şey

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Onun suçu bunun suçu değil olay, ortada bir çifte standart var.

Kendilerine yapılınca hiçbir şey yok ama kendileri ona maruz kalınca hemen bi karşı ataklar saldırmalar.

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bak hala daha fenere laf atılıyor, ondan sonra bize niye namus ve emek hırsızı diyorsunuz diye kızıyorlar.

deniyor ki ''ne şike, ne ırkçı Emre, ne Alex Aykut savaşı bu kadar konuşulmadı.'' deniyor.

1.sanki emre ile ilgilli gazete manşetlerinde 1,2 haftadır meşgul ediyordu, tartışılıyordu bunun nesi konuşulmadı.

2. ''ne şike'' konuşulmadı deniyor sanki aylardır şike konuşulmamış hatta 1 sene oldu bunu görmemezlikten gelen galatasaray taraftarı bu kadarmı at gözlü.

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Onun suçu bunun suçu değil olay, ortada bir çifte standart var.

Kendilerine yapılınca hiçbir şey yok ama kendileri ona maruz kalınca hemen bi karşı ataklar saldırmalar.

Bu yıllardır bütün yöneticilerin, bütün futbolcuların yaptığı şey değil mi?..
Ne zaman Galatasaray lehine hatalı bir karar verildiğinde Galatasaray'lı yöneticiler ortalığı ayağa kaldırmış, itiraz etmiş? Yada Fenerbahçe, yada Beşiktaş.. Bu hepsi için geçerli. Aleyhinize oldumu hemen çifte standart. Peki lehinize olduğunda neden çifte standart olmuyor bunun adı?

shahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bence bu konu sürekli güncel tutulmalı ki ders alması gerekenler derslerini alsın birilerine desteksiz sallarken önce kendilerini görsün.Bu açıklamaya sonuna kadar katılıyorum,altına imzamı atıyorum

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
şike terazisi yapsak.bir yanına fenerbahceyi koysak bir yanada galatasarayı.Emin olun fener tüy kadar hafif kalır Galatasarayın yanında.Zamanında şikenin kralını yapmış olanlar.şimdi ahlak dersimi veriyorlar.

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ne zaman Galatasaray lehine hatalı bir karar verildiğinde Galatasaray'lı yöneticiler ortalığı ayağa kaldırmış, itiraz etmiş? Yada Fenerbahçe, yada Beşiktaş.. Bu hepsi için geçerli. Aleyhinize oldumu hemen çifte standart. Peki lehinize olduğunda neden çifte standart olmuyor bunun adı?

Hatalar illaki olur ama ortada bu kadar büyük mesela yapılacak bir durum yok. İllaki her takım yararına yanlış kararlar verilmiştir. Küçük veya büyük...

Ama bu kadar büyütecek bir şey yok diye düşünüyorum. Futbol bu hatalar oyunu.

Beşiktaş taraftarının bu kadar büyük göstermesi olayı çok saçma.

Sanki hep bizim lehimize kararlar veriliyor bütün hakemler bjk alehin kararlar veriyor.

Utanmasalar geçen sene şampiyonluğumuzu aldılar diye ağlayacaklar.

şike terazisi yapsak.bir yanına fenerbahceyi koysak bir yanada galatasarayı.Emin olun fener tüy kadar hafif kalır Galatasarayın yanında.Zamanında şikenin kralını yapmış olanlar.şimdi ahlak dersimi veriyorlar.

Kanıtın, delinin, alınmış bir karar varmı ?

shahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım bunun çifte standartla alakası yok;bence sporda enbüyük ahlaksızlık şikedir.daha dün şike yapanlara sahip çıkanlar ne çabuk aklanmışlar da standarttan bahsediyor,ayrıca soyunma odası basılmamış hakemler tehdit edilmemiş anlayan anladı

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Konuya girerken başlığa bakıp Burak meselesi olduğunu ve içinde %99 Fenerbahçe'nin geçeceğini tahmin ettim.Şükürler olsun ki tahminin doğru çıktı.

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Beklediğimiz Cevap Geldi. Var Mı İtirazı Olan Hala ?

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Hatalar illaki olur ama ortada bu kadar büyük mesela yapılacak bir durum yok. İllaki her takım yararına yanlış kararlar verilmiştir. Küçük veya büyük...

Ama bu kadar büyütecek bir şey yok diye düşünüyorum. Futbol bu hatalar oyunu.

Beşiktaş taraftarının bu kadar büyük göstermesi olayı çok saçma.

Sanki hep bizim lehimize kararlar veriliyor bütün hakemler bjk alehin kararlar veriyor.

Utanmasalar geçen sene şampiyonluğumuzu aldılar diye ağlayacaklar.

Kendin diyorsun Beşiktaş taraftarının bu kadar büyütmesi saçma diye. Ancak konu içeriğinde varsa yoksa Fenerbahçe'ye giydiriliyor.. Bende bunu anlamıyorum. Burak'ın penaltı pozisyonu için Fenerbahçe'li yöneticiler olay mı çıkardılar? Ben mi kaçırdım birşeyleri. Ha Fenerbahçe'li yöneticiler değil de taraftarları sürekli bu konuyu konuşuyor diyorsanız zaten bu bir haber niteliği taşımaz. Her hafta iki takım taraftarları mutlaka birbirlerine bir kulp takacak birşeyler buluyor. Taraftar gruplarının söylemlerinin haber sitelerine taşınması saçma geliyor bana..

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Futbol olarak Gs ezmiş :D Biri şunlara sadece golün kar ettiğini(yeni ve genç bir takım olduğumuzu ve daha 2 hafta olduğunu saymıyorum bile) ve 3 kere öne geçtiğimizi ve bu durumu koruyamadığımızı ve maçın berabere bittiğini anlatsın.

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2

bunu siz değil ama çoğu fenerbahçeli hak etti kusura bakmayın :) bjklilerden çok ukala ve sinir bozucu yorumlar yapan sizin taraftarınızdır. (sözüm meclisten dışarı)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
yazıda bu yazıyor mu yoksa ben yanlış mı okuyorum?

"Öyle ki, ne şike, ne ırkçı Emre, ne Alex Aykut savaşı bu kadar konuşulmadı."

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
yazıda bu yazıyor mu yoksa ben yanlış mı okuyorum?

"Öyle ki, ne şike, ne ırkçı Emre, ne Alex Aykut savaşı bu kadar konuşulmadı."

Doğru okudunuz, çoğu twitter tt yapan ve yorum yapan sizin taraftarınızdı biraz sosyal ağda gezinseniz anlarsınız :) özellikle fb sayfalarını..

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Futbol olarak Gs ezmiş :D Biri şunlara sadece golün kar ettiğini(yeni ve genç bir takım olduğumuzu ve daha 2 hafta olduğunu saymıyorum bile) ve 3 kere öne geçtiğimizi ve bu durumu koruyamadığımızı ve maçın berabere bittiğini anlatsın.

3 kere kendi saçma hatalarından geriye düşüp 3 kerede beraberliği yakalamak çok basit birşey zaten istediğin takım ol genç yeni eski yaşlı bunun adı derbi derbilerin ne olacağıda belli olmaz.

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Kanıtın, delinin, alınmış bir karar varmı ?

1.şike tescillendi diyorsunuz.daha yargıtay var.
2.var savcı araştıracakmı 80'den bu yana gs lig maclarını ve avrupa maclarında şike yaptığını.o zamanlardan oynayan malatyalı futbolcu ben gs şike parası aldım diyor.al izle
[video=youtube;c30-o-s6Hw8]http://www.youtube.com/watch?v=c30-o-s6Hw8&feature=related[/video]

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Doğru okudunuz, çoğu twitter tt yapan ve yorum yapan sizin taraftarınızdı biraz sosyal ağda gezinseniz anlarsınız :) özellikle fb sayfalarını..

şike, Emre, Alex-Aykut bu kadar konuşulmadı öyle mi? emin misin arkadaşım? burası da sosyal bir ağ.. burada ki konulara da bir baksana...

bu arada bende diğer sitelerde gs-bjk-ts sayfalarına bakayim..

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
futbol olarak Galatasaray'ın Beşiktaş'ı resmen ezmesi hiç konuşulmuyor. mu ????????
bu cümleyi biri bana açıklasın ne ezmesi.bunlar ezme görmemiş ! zorla gs den nefret ettircekler beni..

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
şike, Emre, Alex-Aykut bu kadar konuşulmadı öyle mi? emin misin arkadaşım? burası da sosyal bir ağ.. burada ki konulara da bir baksana...

bu arada bende diğer sitelerde gs-bjk-ts sayfalarına bakayim..

ama biz sizin kadar acımasız değiliz :) kabul edin. her maç elle gol pozisyonu yaratan veya gol atan biz değiliz ? değil mi :) neyse tartışma ortamı yaratmaya gerek yok .

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
3 kere kendi saçma hatalarından geriye düşüp 3 kerede beraberliği yakalamak çok basit birşey zaten istediğin takım ol genç yeni eski yaşlı bunun adı derbi derbilerin ne olacağıda belli olmaz.

Futbol zaten hatalar oyunu değil mi? Hata yapacaksın ki gol olacak. Yok şu ezdi bu böyle yaptı yersiz bir söylem. Sonuç ne berabere, geçmiş olsun.

Dediğin gibi derbilerde favori yoktur ve her türlü sonuca açıktır.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
allah için gs melakedir hiç suç işler mi seksidir o kükrer geçen sene arenadaki 3-2 lik maçta egemene faul vardı ınönü de ki maçta almeida nin golü verilmedi süper finalde melonun ofsayttan attığı gol nedense hep bjk aleyhine hata yapılıyor tamam biz de biliyoruz insan bu hata yapar ama bu kadar bariz ve sürekli olması insanı çileden çıkartıyor