G.saray defansa tranfer için düğmeye bastı

Bu konuyu okuyanlar

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Ya yaya toure yada lugano sizce bu oyuncular g.sarayda başarılı olur mu?

Galatasaray'da Toure için Eboue devreye girdi. PSG'nin Lugano'su ise tecrübesiyle ön planda.

Tomas Ujfalusi'nin sakatlığı ile planları alt üst olan Galatasaray, stoper transferi için düğmeye bastı. Önceki gün yapılan 'acil zirvede' adayları belirleyen yönetim, 4 yıldız için girişmelere başladı. Hedefte Real Madrid'in gözden çıkardığı Ricardo Carvalho, PSG'de şans bulamayan Diego Lugano, Manchester City'li Kolo Toure ve Barça'dan Andreu Fontas var.
İSPANYOL SPORT DA YAZDI

İspanyol spor gazetelerinden Sport, sarı-kırmızılıların, Barcelona'dan Andreu Fontas'la ilgilendiğini dün resmen duyurdu. Katalan ekibinin hocası Tito Vilanova'nın kadro planları arasında yer almayan 22 yaşındaki oyuncuyu, Malaga ve Real Zaragoza da istiyor. Stoperin yanı sıra sol bekte de görev yapabilen Fontas olursa, kiralanacak.

PAZARTESİYE KADAR BİTECEK

Şampiyonlar Ligi için UEFA'ya kadrosunu pazartesi günü vermek zorunda olan yönetim, listeyi geniş tutuyor. Fontas olmazsa, Carvalho, Lugano ve Toure için kulüpleriyle masaya oturulacak. Fildişili Toure için Eboue'nin de devrede olduğu öğrenildi. Yönetim, en geç pazartesi günü bir stoperi borsaya bildirecek.

Kaynak :
http://spor.haber3.com/ya-toure-ya-lugano--1491748h.htm

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Lugano yu hiç sevmem karakter olarak belki oda beni sevmiyordur:):) ama adam görev adamı defansta da duran toplardada iş yapar.Toure de gelirse başımızın üstünde yeri var gelme demeyiz:):)

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
artık bitsin su transfer dönemi yaff sıktı artık :) lugano gelsin kurtulalım :) hernekadar kendisini sevmesemde iyi oyuncu :D

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Galatasaray için ortaya atılan Diego Lugano ismi yalanlandı. Sarı-kırmızılı taraftarlar da oyuncunun transfer edilmemesi görüşünde birleşti.

Tomas Ujfalusi'nin sakatlanmasının ardından stopere deneyimli bir ismi transfer etmek isteyen Galatasaray'da gündeme gelen adaylardan en çok konuşulanı Diego Lugano oldu.
Şike soruşturması sürecinde Fenerbahçe'den ayrılarak Fransız ekibi Paris Saint Germain'in yolunu tutan Uruguaylı futbolcu, burada formayı bir türlü kapamadı.
Galatasaray'ın Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmalarda hırçın tavırlarıyla dikkat çeken ve hemen hemen tüm mücadelelerde hırslı yapısıyla top koşturan Lugano haberleri duvara çarptı.
Sarı-kırmızılı yönetim bu futbolcuyu gündemine almazken, taraftarlar da oyuncuya karşı tepkisini gösterdi. Lugano'nun Galatasaray'a gelmesini istemeyen sarı-kırmızılı taraftarlar Webaslan.com'a onlarca mail yolladı.

Taraftarın büyük bir kısmı oyuncuyu direkt veto ederken, ufak bir dilim Fernando Muslera ile uyum sorunu yaşamayacağına ve kısa vadede başarı yakalayabileceğine değindi.
Lugano haberlerine yapılan ve beğeni kazanan yorumlardan bazıları...
laliberta: "Lugano demek anti-Galatasaray demektir. Gökhan Zan'la yola çıkılır, bu adamla asla"
gs41fatih: "Bu Lugano'nun fenerde oynarken yaptığı haraketler unutulmamıştır sanırım. Önce adam olacak. Her önüne gelen bu formayı giyerse vay halimize...o zaman bizim diğer takımlardan ne farkımız olacak...
kress: "Adam mı kalmadı koca dünyada?"
eboue54: "Asla senin Galatasaraymıza yaptıklarını unutmuyorummmmm"
hunter78: "Gelirse nasil bagriniza basacaksiniz bu adami? Zamaninda taraftara az mi hereket cekti?"
uaslann: "Emre Aşık'a yaptıklarını ne çabuk unutunuz Diye sorarlar adama ? Gelmesin anca zararı olur takıma

lll5.jpg

Kaynak

Gelmesin.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
aynen bende katılıyorum size luganoyu karakter olarak bende sevmiyorum ama defansta iş yapar gibi bence

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Lugano, dünyanın en iyi oyuncu olsun.

Ama Florya'dan içeriye adım atmasın.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Galatasaray için ortaya atılan Diego Lugano ismi yalanlandı. Sarı-kırmızılı taraftarlar da oyuncunun transfer edilmemesi görüşünde birleşti.

Tomas Ujfalusi'nin sakatlanmasının ardından stopere deneyimli bir ismi transfer etmek isteyen Galatasaray'da gündeme gelen adaylardan en çok konuşulanı Diego Lugano oldu.
Şike soruşturması sürecinde Fenerbahçe'den ayrılarak Fransız ekibi Paris Saint Germain'in yolunu tutan Uruguaylı futbolcu, burada formayı bir türlü kapamadı.
Galatasaray'ın Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmalarda hırçın tavırlarıyla dikkat çeken ve hemen hemen tüm mücadelelerde hırslı yapısıyla top koşturan Lugano haberleri duvara çarptı.
Sarı-kırmızılı yönetim bu futbolcuyu gündemine almazken, taraftarlar da oyuncuya karşı tepkisini gösterdi. Lugano'nun Galatasaray'a gelmesini istemeyen sarı-kırmızılı taraftarlar Webaslan.com'a onlarca mail yolladı.

Taraftarın büyük bir kısmı oyuncuyu direkt veto ederken, ufak bir dilim Fernando Muslera ile uyum sorunu yaşamayacağına ve kısa vadede başarı yakalayabileceğine değindi.
Lugano haberlerine yapılan ve beğeni kazanan yorumlardan bazıları...
laliberta: "Lugano demek anti-Galatasaray demektir. Gökhan Zan'la yola çıkılır, bu adamla asla"
gs41fatih: "Bu Lugano'nun fenerde oynarken yaptığı haraketler unutulmamıştır sanırım. Önce adam olacak. Her önüne gelen bu formayı giyerse vay halimize...o zaman bizim diğer takımlardan ne farkımız olacak...
kress: "Adam mı kalmadı koca dünyada?"
eboue54: "Asla senin Galatasaraymıza yaptıklarını unutmuyorummmmm"
hunter78: "Gelirse nasil bagriniza basacaksiniz bu adami? Zamaninda taraftara az mi hereket cekti?"
uaslann: "Emre Aşık'a yaptıklarını ne çabuk unutunuz Diye sorarlar adama ? Gelmesin anca zararı olur takıma

lll5.jpg

Kaynak

Gelmesin.

evet haklısın özellikle fb-gs maçlarında g.saraya karşı yaptığı tepkiler dikkat çekici aklıma gelmişken sormadan edemiyorum kendime acaba 2. engin baytar olur mu diye düşünüyorum

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
EN YETENEKSİZ FUTBOLCU:

“Bugüne kadar gördüğüm en yeteneksiz futbolcu, Lugano. Lugano da bunu biliyor ve söylüyor zaten. Top ayağına geldiğinde yeteneğinin yetersiz kalmasından dolayı en çok zorluk yaşadığına yakından tanık olduğum futbolcu, o.” Bunu Alex abisi söylemiş.. Lugano gereksiz bir klübün gereksiz oyuncusuydu..Daha iyileri var..