futbola gec mi kaldim ???

Bu konuyu okuyanlar

yilmaz61yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben 15 yaşındayim futbol izlemeyi ve oynamayi cok seviyorum 9 yasinda 1 sene kulube gitmistim fakat onun haricinde kulupte oynamadim sokakta ve okulda her her zaman oynadim boyum 1.80 cok zor yorulurum fazla ve hızlı koşarim dayanıklıyim acaba herhangi bir kulübe girmek icin gec mi kaldim yardimci olur musunuz.

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
hayır henüz geç değil futbola gidebilirsiniz ama alışmanız az zor olur ama yinede geç değil

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Geç değil. Müsait bir spor yerine git kurs gibi olanlardan. Onların takımları oluyor onlara katılabilirsin.

ozicloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Luca Toni de futbola geç başlamış 26-27 yaşlarına kadar ikinci ligde futbol oynayan sıradan bir futbolcuydu keza Rüştü’nün 18’li yaşlarda kaleye geçmesi, o zamana kadar oyuncu olduğunu biliyor muydun? Hayatta sana birçok konuda yapamazsın diyenler olacaktır kimseyi dinleme seviyorsan eminim ki on numara futbolcu olur senden şimdiden başarılar kardeşim

yilmaz61yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Luca Toni de futbola geç başlamış 26-27 yaşlarına kadar ikinci ligde futbol oynayan sıradan bir futbolcuydu keza Rüştü’nün 18’li yaşlarda kaleye geçmesi, o zamana kadar oyuncu olduğunu biliyor muydun? Hayatta sana birçok konuda yapamazsın diyenler olacaktır kimseyi dinleme seviyorsan eminim ki on numara futbolcu olur senden şimdiden başarılar kardeşim
Cok sağolun tereddutte kalmistim bazilari gec kaldin felan diyolardi cok yardimci oldunuz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Geç değil. Müsait bir spor yerine git kurs gibi olanlardan. Onların takımları oluyor onlara katılabilirsin.
Tesekkurler yakin zqmanda bir kulübe yazilcam

Son düzenleme:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Profesyonel olmak için geç kalınmış ama sporun yaşı yok denemekten zarar gelmez.

yilmaz61yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Fazla çalışarak kendimi gelistirmem mumkun degil mi ? Herhangi bi takima girmek icin sansim yok mu?

yilmaz61yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Takımlar alacaktır altyapılarına. Gidip istediğiniz takımla konuşup derdinizi anlatın. Mutlaka kabul edeceklerdir
İnşallah oyle olur sagolun 1 aylik bi yurt disi isim var sonrasinda hrmenbi kulube yazilcam yaza kadar calisip secmelere basvurucam

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Okuyorsan, okulunu dersleri aksatma.
İlerleyen yaşlarda "ah keşke" "acaba" vb. düşünceler ile kafanı meşgul etmektense, henüz imkanın varken, dene; kim bilir belki ileride iyi bir futbolcu olursun. İnsan ancak gönül verdiği severek yaptığı işte başarılı olabilir. :)

yilmaz61yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Okuyorsan, okulunu dersleri aksatma.
İlerleyen yaşlarda "ah keşke" "acaba" vb. düşünceler ile kafanı meşgul etmektense, henüz imkanın varken, dene; kim bilir belki ileride iyi bir futbolcu olursun. İnsan ancak gönül verdiği severek yaptığı işte başarılı olabilir. :)
Sagolun