FULL HD Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Sencer YILDIRIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Full HD, kanalları hızlı geçen ve iyi olan bir ürün istiyorum ancak limitim (80-90 TL) 80-90 TL'yi geçmezsem güzel olur. Belki çoğunuz o fiyata güzel bir şey bulamazsın bulsan da Full HD olmaz diyecek ama yine de önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Not: Amstrad 19700 ürününü aldım geçenlerde ve benim için oldukça kötüydü. Kumandası, kanak geçiş hızı ve özellikle de görüntü kalitesi gerçekten kötüydü.

Son düzenleyen moderatör:

Sencer YILDIRIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı

Next Minix Hd Black Ii +plus Hd Uydu Alici - n11.com

Fiyat biraz bütçeden fazla ama güzel cihaz.

Fiyatı dediğiniz gibi bütçeye uymuyor. Ayrıca biraz araştırdım ve biss özellikli bir uydu alıcısı alsam daha iyi olacak sanırım.
Hiremco Zapper HD Plus: 140 TL - Özellikler olarak iyi görünüyor ancak 140 TL. Onun alt modelleri var.
Hiremco Zappher HD 2 Full Hd Uydu Alıcısı: 70 TL civarında.
Hiremco Mini HD Uydu Alıcısı: 60 TL.

Bunlardan Plus harici birisini almamı önerir misiniz veya biss özellikleri olup kanal hızı ortalama seviyede olan başka bir uydu alıcısı var mı aklınızda?

Sencer YILDIRIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun araştırmalar sonucu Biss özellikleri de olan bir uydu alıcısı isteyerekten 100 TL geçmeyen bir uydu alıcısı aramaktayım ve yalnızca 2 ürün arasında kaldım. 2 ürün hakkında bilgilere biraz baktım Neta için %70 olumlu %30 olumsuz yorum varken Megasat ile ilgili çok bir yorum yok, yalnızca Youtube'da kanal geçişleriyle ilgili bir video var ve kanal geçişleride tatmin edici. Sizce hangisini alsam öneriniz var mı? Yarın almayı düşünüyorum ki aynı gün kargo yapılsın.

1-http://www.hepsiburada.com/neta-mini-hd340-iptv-usb-pvr-full-hd-uydu-alicisi-p-EVNETAMINIHD340

2-http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/megasat-dragon-full-hd-mini-uydu-alicisi-tkgs-bi-230377488

100 TL altında bu iki üründen daha iyi olduğunu düşündüğünüz bir ürün varsa araştırmak isterim.

Sencer YILDIRIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunun yanına bir de Nextstar Ye-5000 Hd Cx Plus vardı onu da eklemeyi unutmuşum.
Next Nextstar Ye-5000 Hd Cx Plus Uydu Alıcısı - n11.com

Bu da 97 TL. Nextstar hakkında da güzel yorumlar var hangisini alsam diye dün yazmıştım Nextstar'ı satın aldım ve 5 Ağustos'da ürün elimde olacak. Ürünle ilgili görüşümü biraz incelemeden sonra yazarım. Beğenmezsem de iade edip diğer 2 üründen birisini alırım.

cusn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunun yanına bir de Nextstar Ye-5000 Hd Cx Plus vardı onu da eklemeyi unutmuşum.
Next Nextstar Ye-5000 Hd Cx Plus Uydu Alıcısı - n11.com

Bu da 97 TL. Nextstar hakkında da güzel yorumlar var hangisini alsam diye dün yazmıştım Nextstar'ı satın aldım ve 5 Ağustos'da ürün elimde olacak. Ürünle ilgili görüşümü biraz incelemeden sonra yazarım. Beğenmezsem de iade edip diğer 2 üründen birisini alırım.

Merhaba hocam sonuç olarak aldıgınız alıcıdan memnunmusunuz

x105hsans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçem maximum 140 TL dir.

42 inç LCD tv de kullanmak üzere FULL HD bir uydu alıcısı arıyorum.Mini cihazların aşırı ısındığı ve ses görüntüde eşleşme(senkronize) problemleri olduğunu kullanıcı yorumlarıda okuyunca onlardan vazgeçtim.Standart boy cihazlara bakıyorum.

*HD ve SD görüntü kalitesi kesinlikle iyi kanal geçişleride hızlı diyebileceğiniz özellikle kullananlar yorum yazarsa netten bende araştırdım birçok cihazı kullanıcı olmak daha farklı diye düşünüyorum.

Bunlar nasıldır sizce ?

NEXTSTAR 18000 HD+ PLUS USB PVR UYDU ALICI

Nextstar YE-5000 HD-CX Fiyat, Özellik ve Yorumları

ShiftBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
289
Kanal geçişleri hızlı, hdmı çıkışa sahip ucuz yollu tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Ucuz yollu ama ne kadar ucuz, fiyat verirsen ona göre bakılır.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bizde Arçelik A43L 5531 4B2 Tv var ondan hiç ihtiyaç duymadık Tele dünya var zaten vede TurkcellTv+ var ama Hiremco ile Next Nextstar da iyi.

Reaksiyon puanı
0

kadir_aslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birçok markayı denemiş biri olarak uydu alıcısı alırken çok güzel araştırma yapmanızı öneriyorum arkadaşlar. Bir kere alacaksınız ve uzun süre televizyonu ondan seyredeceksiniz. Mini HD uydu alıcılarında kullandıklarım arasında en başarılı bulduğum Humax HD Nano free. Bilen bilir uydu alıcılarını araba markalarıyla eşleştirirsek Humax sektörün Tesla'sı, Ferrari'sidir.

Kanal geçişleri oldukça hızlı, HD ve SD görüntü kalitesi gayet başarılı ve ısınma problemi yok. Fiyat/performans açısından en iyilerinden biri.

Ürünü incelemek isteyen arkadaşlar için: Humax HD Nano Free Uydu Alıcı - Humax Marketim

lazoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bahsedilen birçok uydu alıcısı oldukça başarılı. Tek bir markayı pek önermemekteyim oda Next. Çabuk ısınma ve yavaş kanal geçişi gibi sorunları bulunmakta.

Uydu alıcılarında bütçenize göre en iyisini bulmanızda 2018 En İyi 3 HD Uydu Alıcısı Tavsiyesi yazısı yönlendirici olacaktır, güzel bir inceleme olmuş.

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar goldmaster hd platin tkgs li uydu alıcı nasıl

fernanzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar. elimde next'in yan ürünü olduğunu öğrenip aldığım starcom sc2200 var ve hiç memnun değilim. bir kere aşırı ısınıyor ve ses ile görüntü senkronu sorunundan kurtulamadım, güncelleme ayrı bir sorun çünkü en yeni güncelleme 2015. anlayacağınız zor bela kullanmaya devam ediyorum. daha önceleri supermax dragon hd kasalı bir uydu kullanıyordum, o da aşırı ısınma sonucu aniden kapandı, bir daha kendisini görmedim. içini açtım, kondansatörü yanmıştı, değiştirdim nefes almayı kesmişti uyanmadı. a101'lere de gelen (konya sokaktan almıştım) hometech mini hd uydu alıcısı ise aşırı ısınmadan tuhaf davranmaya başlamıştı. bazen hiç cevap vermeyip 2 gün sonra hiçbirşey olmamış gibi iş görüyordu. onu monitörümde kullansam da hep gidici gibi duruyor. tüm bu uydu alıcıları da internete youtube'a bağlanma vaadi bulunan cihazlar ama uygun wifi cihazında bile randıman vermediler malesef. şimdi yine bir uydu cihazı arayışındayım ama öncekiler gibi olması korkutuyor. içimi döktüm, gün gelir belki lazım olur diye. arşivlik olsun.

Son mesajlar