FreeMyApps ile bedava gta 3 infinity blade II angry birds oyunları indirin

Bu konuyu okuyanlar

dextery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NOT: REDEEM KODLAR SADECE US APPSTORE İÇİNDİR !!!

Sadece aşağıdaki adımları izleyin ......

ADIM 1: iPhone, iPad ve iPod Touch larınızla safariye şu adresi girin. http://m.freemyapps.com/share/url/e4abb41c

Linki kopyalamak zor oluyorsa direk bu linke tıklayın!!! Free My Apps - Never Pay for Apps Again

ADIM 2: Download Sponsor Apps'a tıklayınız!!!

img0308.png

ADIM 3: Aşağı resimde görünen OK 'ye basıyoruz!!

img0310.png

ADIM 4: Resimde görünen Install butonuna tıklıyoruz.

img0311.png

ADIM 5: Şimdi herhangi bir ücretsiz uygulama indirin ve 30 saniye boyunca uygulama içinde gezinin.

img0309q.png

ADIM 6: Uygulama içinde 30 saniye gezindikten sonra safariye dönün ve sayfayı yenileyin puanınızı göreceksiniz!!!

img0314k.png

ADIM 7: Puanlarınızı topladıktan sonra view gift apps bölümüne gidin topladığınız puanlar hangi uygulamaya yetiyorsa o uygulamayı ücretsiz indirin. Ben Fruit Ninja, İnfinity Blade 2 ve GTA 3 'ü indirdim...Kaçırmayın derim...!!!

img0315k.png

Arkadaşlar sponsor ipad uygulamalarını biliyorsunuz iphone lara yükleyemiyorduk. Bu yüzden o puanları alamıyorduk. Ben bir yöntem bularak sponsor ipad uygulamalarını ipoduma yükledim. ve 150 puan aldım. 3 ipad uygulasından 2 si çalıştı.
İşte yöntem:
1- ipad uygulamalarını itunes yoluyla indirin. winrar ile açın. Payload/XXX.app/info.plist dosyasını pc de bir yere kopyalayın. plist dosyasını plist editör programıyla açın. Şu dizine gidin

</array>" to "<key>UIDeviceFamily</key>
<array>
<integer>2</integer>
</array>

Bu dizinin içindeki (2) sayısını (1) olarak değiştirin. Aşağıdaki gibi:

</array>" to "<key>UIDeviceFamily</key>
<array>
<integer>1</integer>
</array>

info.plist dosyasını kaydedip, Payload/XXX.app/ dizinine atın.
Kaydettiğiniz ipa dosyasını installous la yükleyin. sonra şu adrese girip Free My Apps - Never Pay for Apps Again değişiklik yapıp yüklemeyi yaptığınız sponsor ipad uygulamasına tıklayın. sonra uygulamayı açın 30 saniye bekleyin. Eğer herşeyi doğru yaparsanız iphone larınız la ipad uygulamalarından puan kazanırsınız. Bende Catalog Spree ve HeyStaks uygulamalarında işe yaradı.