Freedos Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

fas111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Abilerim ablalarım öncelikle iyi geceler bir derdim var her dermana değişirim yeni aldığım bilgisayar freedos geldi bende daha önce bunu tecrübe etmiş bi insan artistliğiyle hemen DVD’den formatladım bilgisayarı ama şuan ne touchpad ne usb girişleri ne WiFi ne Ethernet kartı nede numerik tuşlar çalışıyor lütfen yardım edin cumaya yetişecek ödev var

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
İnterneti olan bir bilgisayardan Cihazın modeline yada arkasında yazan seri numarasına göre şu adresden
https://support.lenovo.com/fr/tr/
aratıp sürücüleri bul sonra bu sürücüleri dvd yada usb içerisine atıp bilgisayarına taşıyıp yükleyebilirsin.
Bir yöntemi daha var ama o son çaredir.
Sadece kablosuz-kablolu sürücüyü taşıyıp yükledikten sonra asıl sistemden geri kalan sürücüleride halledebilirsin. Bu daha kolay olur.

fas111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şuan USB okumadığı için yarın bunu dvd ye yükleyip deneyeyim çok teşekkür ederim

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bütün USB girişleri mi çalışmıyor USB 2.0 çalışır genelde hatta hepsi çalışması lazım ama 3.0 bazen driver olmadan çalışmayabilir 2.0 var ve çalışıyorsa sürücüleri telefonuna indirip telefonu bilgisayara bağlayıp kurabilirsin genelde benim yaptığım yöntemdir :)

fas111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şuan çok sıkıntılı bişey oldu bilgisayar açılmıyor biosa giremiyorum
Default Boot Device Missing or Boot Failed.
İnsert recovery media and hit and key Then select boot manager to choose a new boot device or to boot recovery media diyor nolur bilgisi olan varsa beni aydınlatsın

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Abilerim ablalarım öncelikle iyi geceler bir derdim var her dermana değişirim yeni aldığım bilgisayar freedos geldi bende daha önce bunu tecrübe etmiş bi insan artistliğiyle hemen DVD’den formatladım bilgisayarı ama şuan ne touchpad ne usb girişleri ne WiFi ne Ethernet kartı nede numerik tuşlar çalışıyor lütfen yardım edin cumaya yetişecek ödev var

Selam cihazının işlemcisi tam olarak nedir ve hangi işletim sistemini kurdun?