Freedos Laptopa Yazılım Atmak Çok mu Zor?

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar merhaba internette free dos işletim sistemi bilgisayarların normal bilgisayarlara göre 200 300 lira daha ucuz olduğunu öğrendim bilgisayara çok ihtiyacım var Yalnız bu freedos bilgisayara işletim sistemi yüklemek Çok mu zor ya da bilgisayarcıdan işletim sistemini yükletsem benden ne kadar Fiyat alırlar daha önce freedos bilgisayar alanlar var mı bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz Şimdiden teşekkür ederim

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Flash belleğe internetten indireceğiniz Windows 10 isosunu rufus ile yazdıracaksınız. Sonra bilgisayarı flash bellekten başlatacaksınız. Sonrası next next next bitti. Maksimum 20 dakika.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
Arkadaşlar merhaba internette free dos işletim sistemi bilgisayarların normal bilgisayarlara göre 200 300 lira daha ucuz olduğunu öğrendim bilgisayara çok ihtiyacım var Yalnız bu freedos bilgisayara işletim sistemi yüklemek Çok mu zor ya da bilgisayarcıdan işletim sistemini yükletsem benden ne kadar Fiyat alırlar daha önce freedos bilgisayar alanlar var mı bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz Şimdiden teşekkür ederim
Eğer format yüklemekten filan anlamıyorsanız 30 tl ye atarlar ama genellikle bozuk çıkıyor parana yazık.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Kurduktan sonra internetten 10 liraya lisans bulabilirsiniz. Böylece orjinal Windows'unuz olur. (Araştırmam sonucunda bunların da yasal olmadığını öğrendim)
Başka bir yere kurdurursanız korsan atacaktır. Format diski oluşturmak için kullanabileceğiniz başka bir bilgisayar varsa kendiniz yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Yani 200 lr fazla ver orjinal win 10 yüklü olsun diyorsunuz.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Format atmak ile aynı şey tek ihtiyacın olan Windows 10 yüklü bir Usb bellek gayet basit. İnternetten 10-20 liraya key satın alabilirsin ancak bunlar tek kullanımlık oluyor ama çok sorun olacağını sanmıyorum. Freedos al geç

Nightmare_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format atmak ile aynı şey tek ihtiyacın olan Windows 10 yüklü bir Usb bellek gayet basit. İnternetten 10-20 liraya key satın alabilirsin ancak bunlar tek kullanımlık oluyor ama çok sorun olacağını sanmıyorum. Freedos al geç
Link?