Freedom & lucky patcher

Bu konuyu okuyanlar

Sametaygormez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunlarda freedom veya lucky patcher kullanirsam( oyun ici satin alma ) play store den guncelleme alir mi almaz mi?
Mesela apk indirdigimizde google playdan guncelleme almiyo oyunlar ayni durum freedom kullaninca da olir mu?

zoha47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aslında Freedom uygulamasını kullanmıyorum. Çünkü, Lucky Patcher'dan daha fazla özelliği yok. Cihazınızda Lucky Patcher uygulamasını kullanıyorsanız, birçok Android uygulamasını ve oyununu Freedom'dan ücretsiz olarak kesebilirsiniz. Şahsen, bu uygulamayı son 4 yıldır kullanıyorum. Ve evet, gerçekten çok hoş.

Unutmayın, her zaman resmi web sitesinden indirmeyi deneyin. Çünkü, sadece gerçek sürümü ve uygulanabilir sürümü paylaşırlar. Burada size yardımcı olmak için en son ve resmi uygulamayı paylaşıyorum: luckypatchers.com/download

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Aslında Freedom uygulamasını kullanmıyorum. Çünkü, Lucky Patcher'dan daha fazla özelliği yok. Cihazınızda Lucky Patcher uygulamasını kullanıyorsanız, birçok Android uygulamasını ve oyununu Freedom'dan ücretsiz olarak kesebilirsiniz. Şahsen, bu uygulamayı son 4 yıldır kullanıyorum. Ve evet, gerçekten çok hoş.

Unutmayın, her zaman resmi web sitesinden indirmeyi deneyin. Çünkü, sadece gerçek sürümü ve uygulanabilir sürümü paylaşırlar. Burada size yardımcı olmak için en son ve resmi uygulamayı paylaşıyorum: luckypatchers.com/download
Artık freedom ve Lucky Patcher eskidi bence. Lucky Patcher belki bir iki yıl daha kullanılabilir ama freedom devri kesinlikle bitti.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
İnsanların şu konuları hortatmasına hastayım... Bende şaşkınlıkla cevap veriyorum 2019 da freedom kullanan iki kişi var diye.