Freebuds lite

Bu konuyu okuyanlar

madara6754

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Freebuds lite kullanan var mıdır? Cihazı 3 4 gündür kullanmaya çalışıyorum. Anlamadığım bir kaç nokta var yardım isteyecektim.

madara6754

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
I
sorularınızı alalım;)
Hocam selamlar. Aleti telefonla beraber aldım cihaz p30 lite. Tanıdıklarım çok övdü diye iPhone dan Huawei e geçtim memnunum da telefon mükemmel bir sıkıntı yok. Ama kulaklığı aldığım zaman bağladığımda sağ kulaklıktan ses gelmiyordu bunun sebebi sarjı olmadığı içinmiş bilmiyordum. Ama eşleşmede bir sürü sıkıntı yaşadım listede çıkmıyordu yarım saat uğraşıyodum reset atıyordum anca bağlanıyordu telefona. Ben de değişime gönderdim ama birkaç gün önce sıkıntısı yok diye geri gönderdiler. Elime geçtiğinde sarj ettim kullandım bir sıkıntı çıkarmadı. Ama şu an yine eşleşme de sıkıntı yaşıyorum. Sarj süresi 1 saat diyor 1 saat deniyorum yok. Akşam koyuyorum sarja sabah kalkıyorum deniyorum listede çıkmıyor bazen çıkıyor ama bağlanmıyor. Reset atıyorum eşleşmeyi kaldırıyorum falan baya uğraştıktan sonra bağlanıyor bi bakıyorum sarjı yok. Kafayı yicem vallahi acaba ben mi kullanmasını bilmiyorum kullanma kılavuzunda pek detaylı bilgi yok. İnternette İngilizce Türkçe bulabildiğim kaynaklara baktım hiç birinde detaylı bilgi yok. Bu sorunun temeli bende midir anlamadım.

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar merhaba. Huawei freebuds lite almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var mı acaba deneyimleri yada yorumları nelerdir acaba??

Kullanan arkadaşlar da Özellikle ses kalitesi ve videolardaki ses kayması sorunları çözüldü mü?

Gökhan Alkan

Asistan
Reaksiyon puanı
53
uzun bi süre kullandım. Bluetooth bağlantısı çok iyi sayılmaz. Müzik dinlerken o bass sesini zaten unutun. çok kaliteli bi bass sesi yok ama orta ses fena değil. Dış ses kesme konusunda da çok başarılı sayılmaz bu durumda kulağınızda takılıyken insanlarla sohbetinizi engellemez :) kullandığım telefonda p20 pro kendi markası olmasına rağmen bluetooth bağlantısında çok başarılı sayılmaz dediğim gibi ses kayması sağ veya sol kulaklıkta bazen kesınti söz konusu. Şarj konusunda da fena değil.