fps düşmesi

Bu konuyu okuyanlar

equitableworld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba fortnite oynuyordum normalde 50 fps idi günceleme geldi herkesin fps arttı benim oyunum açılmadı crash verdi crashı çözdüm bu sefer de oyun 10 dk de açılır olu açılsa da 3 fps ekran kartı sürücülerini sildim geri yükledim hala aynı. sevinirim bir tek fortniteda böyle lol falan aynı fps ile oynuyorum

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Oyunun bütün verilerini silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin.

equitableworld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu silip yükledim ama olmuyor pingden galiba ping 600ken fps 3 200 iken 7 ama sadece fortnite da böyle lolde 25 ping csde 80

Reaksiyon puanı
40
Kardeşim şu formatı çözüm olarak öneriyorsunuz ya çıldırıyorum ya.Bilmediğiniz ne varsa hemen format diyorsunuz. Önce bi adama sor belki oyundaki grafik ayarlarını hepsini ultra yaptı bu yüzden fps 3 lere düştü ? belki nvida denetim masasında oyunun ayarlarını performans yerine kalite olarak seçti ? Bunları demek yerine adama format at diyorsun. Yardımcı olmak değil amacınız baştan savmak?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kardeşim şu formatı çözüm olarak öneriyorsunuz ya çıldırıyorum ya.Bilmediğiniz ne varsa hemen format diyorsunuz. Önce bi adama sor belki oyundaki grafik ayarlarını hepsini ultra yaptı bu yüzden fps 3 lere düştü ? belki nvida denetim masasında oyunun ayarlarını performans yerine kalite olarak seçti ? Bunları demek yerine adama format at diyorsun. Yardımcı olmak değil amacınız baştan savmak?Öteki oyunlarda bir sıkınıt yaşamadığına göre kardeşim grafik ayarlarını düşür oyun içindeki video ayarlarından ondan sonra nvida grafik ayarları performans diye aratırsan intertte ordaki ayarlarıda yap oyn için bir sıkıntın kalmayacak.

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Kardeşim şu formatı çözüm olarak öneriyorsunuz ya çıldırıyorum ya.Bilmediğiniz ne varsa hemen format diyorsunuz. Önce bi adama sor belki oyundaki grafik ayarlarını hepsini ultra yaptı bu yüzden fps 3 lere düştü ? belki nvida denetim masasında oyunun ayarlarını performans yerine kalite olarak seçti ? Bunları demek yerine adama format at diyorsun. Yardımcı olmak değil amacınız baştan savmak?

---- Mesajlar birleştirildi ----
O anda bilgisayara Trojan vs. girdiğini düşündüğüm için bu şekilde dedim. Bunu Nvidia denetim masasından çözmesini öneremeyeceğime göre temiz kuruluma yönlendirdim. Ayrıca 12 Nisanda yazılmış bir konuyu hangi amaçla hortlatıyorsunuz?
O dönemde bir Nvidia sürücüsü hatalı yayınlanmıştı ve bir önceki sürüme düşürülmesi gerekiyordu. ben bunu sonradan öğrendim o arada arkadaşa söyleyemedim. Dolayısı ile Temiz kuruluma yönlendirdim.

Reaksiyon puanı
40
12 nisanda yazılmış olabilir sonuçta bu yazıyı insanlar gelip okuyacak aynı sorunla ilgili her gün forumda yeni konu mu açılsın? eski konulardaki çözümlere bakılır.Ne olursa olsun format en son çözümdür.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
12 nisanda yazılmış olabilir sonuçta bu yazıyı insanlar gelip okuyacak aynı sorunla ilgili her gün forumda yeni konu mu açılsın? eski konulardaki çözümlere bakılır.Ne olursa olsun format en son çözümdür.
Dediğim gibi artık sürücü düşürmelerini istiyorum ilk önce. Ayrıca teşekkür ederim size.