FPS Drop sorunu türünün tek örneği

Bu konuyu okuyanlar

Sait Özbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar türünün tek örneği yazmamın sebebi o kadar araştırma yaptım ancak ben böyle bir sorunla karşılaşan göremedim. O yüzden bu foruma yardım için yazmak istedim.

Öncelikle sorunum şu bilgisayarımı yeniden başlattıgım zaman herhangi bir oyuna girdiğimde örnek olarak witcher 3 olsun, low grafiklerde 60-70fps alıyorum ancak 15 dakika sonra tam olarak kronometre tuttum tam 15 dakika sonra fps 28-34 arası düşüyor ben hayatımda böyle saçma bir şey görmedim.yardımlarını bekliyorum lütfen

Ek olarak bu sorun format attım yada ne bilim birşey indirdimde karşıma çıktı gibi bir durum yok durup dururken farkettiğim 3 4 haftadır olan bir sorun bu ve gerçekten insanı baydıran bir durum. Ekran kartımın veyahut sistemimin verebileceği fps'in yarısını bile alamamak insanın sinirini çok bozuyor o yüzden yardımlarınızı bekliyorum inşallah bilen birisi vardır

Bütün driverlar en güncelleri yüklü halde onuda belirteyim son birşey bu sorun ortaya çıktıktan yada ben farkettikten sonra format attım ancak çözüm olmadı.

Ekran kartı:Amd radeon hd 7970
Anakart:MSI z97 Gaming 5
İşlemci:İntel i5 4690K

Son düzenleme: