Foxconn 2ABF Anakart Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

gamerofwild

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar evde eski kullandıgım hp marka bir kasam var ve kasamda ekran kartı olmadıgını fark ettim.

Bu Anakart ve işlemciye uygun Uygun Fiyatlı Hangi Ekran kartı ve RAM takabilirim ?

NOT = > 350TL Fiyatlı OEM RX 460 EKRAN KARTINI SATIN ALSAM UYUM SAGLARMI ?

Arkadaslar yeterli maddi durum olmadıgından dolayı yeni bir sistem toplayamıyorum bu yüzden yorumlarınızı bu sisteme uygun tavsiyeler için verirseniz cok teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    26.4 KB · Görüntüleme: 1,066
  • 2.PNG
    2.PNG
    16.8 KB · Görüntüleme: 1,039
  • 3.PNG
    3.PNG
    14.9 KB · Görüntüleme: 920
  • 4.PNG
    4.PNG
    17.2 KB · Görüntüleme: 673
  • 6.PNG
    6.PNG
    18 KB · Görüntüleme: 828

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Olur,fakat bi mktar darboğaz olur. Ama yine de, OEM ekran kartını, bi miktar performans düşümü olsa da ,kullanabilirsin. Çünkü bu fiata zaten başka bi kartta yok,bu güçte.

Ancak esas sorun ram .2 gb ram ile hiçbi şey yapamazsın. 2 veya 4 gb .2. el DDR3 ram takviyesi yapmalısın.

Son düzenleme:

Askyana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar evde eski kullandıgım hp marka bir kasam var ve kasamda ekran kartı olmadıgını fark ettim.

Bu Anakart ve işlemciye uygun Uygun Fiyatlı Hangi Ekran kartı ve RAM takabilirim ?

NOT = > 350TL Fiyatlı OEM RX 460 EKRAN KARTINI SATIN ALSAM UYUM SAGLARMI ?

Arkadaslar yeterli maddi durum olmadıgından dolayı yeni bir sistem toplayamıyorum bu yüzden yorumlarınızı bu sisteme uygun tavsiyeler için verirseniz cok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu hp markaca pc nin aynısı bendede var bende yaklaşık 4-5 sene önce aldım ve dogru düzgün oyun oynaymıyorum hangi parçaları almalıyım uyumlu olup olmayacagınıda bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim