Fox Tv'de Bez Bebek Takıntısı

Bu konuyu okuyanlar

Webkont

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son zamanLarda FoxTv'yi ne zaman açsam , karşımda hep aynı tabLo . " Bez Bebek " adLı dizinin tekrar böLümLeri .

Ama artık bu duruma son vermek gerekLi. Eqer forumumuzda qerekLi iLetişim adresini biLen varsa , ve bu durumdan şikayetçi oLan üyeLerimiz varsa , birLikte maiL yoLLayarak tepkimizi beLirtmemiz gerekLi diye düşünüyorum.

iLetişim maiL adresLerini biLen varsa payLaşırsa , ortak bir maiL mesajını yoLLayarak başLayabiLiriz..!

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
çözüm basit izlemessin o kanalı olur biter.

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet ya gıcık diziyi hergün koyuyorlar. Bu yapımcılarda taktı kafayı sihirli filmlere yok selena, yok perfinya, yok bez bebek adam gibi film yapında izleyelim ben arkadaşa katılıyorum

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ne kadar salakça dizi varsa Fox'ta zaten... Fox Tv'de izlediğim iki şey var. Şansa Bak ve Arka Sıradakiler...

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
131862373f.jpg

:D :D :D

ati1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayret bişey şu rezalete bakın bu gerçek resimde hiçbir oynama yoktur... İsteyen http://www.fox.com.tr/yayin_akisi adresinden 16.08.2008 Cumartesi gününe bakabilirler...

rezaletle7.png

70 Milyon kişi 8 saatte 1,5 saatlik diziyi 3 kez seyretmek zorunda mı?

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben Arka Sıradakileri çok seviyodum. Ne güzel 15:30 da veriyolardı. Şimdi sabahın körüne almışlar..

GAMEHUNTER

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu sihir konusu olan diziler çocukların gelişimini olumsuz yönde etkiliyor. Gerçek sanıyorlar.

Bu tarz diziler ilk Sihirli Annem ile başladı, sonra benzerleri türedi.

Aileler çocuklara izletmese iyi olur. Böylece reiting almayınca bu abuk subuk dizilerde son bulur. Çizgi Filmler kat kat daha faydalı bu dizilerden.

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Şimdide buna benzer bi dizi daha cıkartmış bez bebege benzer prenses perfinyamıdır nedir ıyyy bıktım artık

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Bence maillerinizi sadece Bez Bebek için değil, bu gerçek dışı saçma diziler için gönderin. Bunlar çocukları saçma salak bi dünyaya itiyor, gerçekleri görmesini sağlayacak adam akıllı diziler gerekiyor.

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
prenses perfinya yerine pörfinya olsa daha iyi olurdu bence

anti_aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arka sıradakiler harikaydı ama artık onu da göstermiyolar onun yerine bez bebek koymuşlar

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Aslında Fox tv Türkiyedeki isim haklarını devretmeyecekti.Kalite baya düşük.Amerikadaki gerçek FOX un bu kanalla alakası bile yok.

wwhirlwind

Profesör
Reaksiyon puanı
2
gercekten adamı bir yerden sonra sinir ediyor hadi yogun istek alıyor filan dicem ama kim izlerki sabahtan aksama kadar ozel bir hayranı war heralde :)

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Gereksiz TV'nin gereksiz dizisi. Seyretmeyin olsun bitsin.

nur29

Doçent
Reaksiyon puanı
5
iğrenç bir diziye benziyor hiç izlemedim ve izlemeyeceğimde bu tarz dizilere prim vermemek lazım lütfen çocuklarınıza izlettirmeyin

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu gibi diziler Sihirli annemle başladı işte soyları burdan devam ediyo :D Heralde reytingi az olan bi kanal hemen böyle dizilere başvuruyo gibime geliyo.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Geyik bir kanaldan ne bekliyorsunuz anlamadım?

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Özellikle 6,7-12 yaş arası çocukları izliyor.. Komşumuzun 2 tane kızı var ufaklar daha... Bez bebeğin reklamını görsünler deli oluyolar. :D :D

RadioHead

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sanıyomusunuz ki yetişkinler izlemiyo diye milyonlarca(!) cocugun izledigi diziyi kaldırsınlar ayrıca böyle büyülü falan dizilere 2-3 tanede güzel kız caktınmı diziyi kahvede yayınlasan seyrederler:D(anti/TV)

designer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fox tv'nin programlarına baktığımda reyting toplama amaçlı programların ağırlıklı olduğunu düşünüyorum, sanki programın izlenmesi öncelik olarak belirlenmiş gibi.

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Fox tv de seyrettiğim tek program anında görüntü şov başkada birşey seyretmem o kanalda...

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Benim 18 ve 24 yaşındaki ablam ve kardeşim bile izliyor bu özürlü diziyi.
Bu dizi 6-13 yaş arası çocuklar için yapılmış.Ülkede çocuk nüfusu fazla olduğu için seyrediliyor olabilir.
Bu dizi yüzünden zamanında bir sürü önemli maçı seyredemedim.Lanet olsun Fox'a.

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ya bu tür dizilerden daral geldi.Rtüke bir şikayet edelim kaldırsınlar hepsini.

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
Toplu mail konusunda bende varım ve böyle gereksiz Dizi ve Kadın programlarını şikayet etme konusunda hep var olmuşumdur..

(Aslında Evrim Akın için bu diziye bakarım.. çok güzel bi hanım kardeşimiz kendisi..)

Fox tv de seyrettiğim tek program anında görüntü şov başkada birşey seyretmem o kanalda...

aynen.. Fox tv'yi sadece A.G.Ş için bakarım ..

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Son zamanLarda FoxTv'yi ne zaman açsam , karşımda hep aynı tabLo . " Bez Bebek " adLı dizinin tekrar böLümLeri .

Ama artık bu duruma son vermek gerekLi. Eqer forumumuzda qerekLi iLetişim adresini biLen varsa , ve bu durumdan şikayetçi oLan üyeLerimiz varsa , birLikte maiL yoLLayarak tepkimizi beLirtmemiz gerekLi diye düşünüyorum.

iLetişim maiL adresLerini biLen varsa payLaşırsa , ortak bir maiL mesajını yoLLayarak başLayabiLiriz..!

nedense ben rastlayamıyorum o zamanlara. ben çok seviyorum o diziyi:)

Son mesajlar