Foursquare'de nasıl Rozet (Badges) kazanılır?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

AliA

Guru
Onursal Üye

Rozetleri (Badges) çeşitli mekanlara gidip check-in yaparak sahip oluyorsunuz. Bu rozetleri kazanmanız için belli bir yol katetmeniz gerekiyor. Bazı rozetleri Foursquare’i kullandıkça kazanırken, bazı rozetleri ise belirli özel mekanlara gitmeniz durumunda kazanabiliyorsunuz. Örneğin 5 farklı Starbucks’a giderek check-in yaptığınızda Barista rozeti kazanıyorsunuz. Fakat bazı rozetler var ki onları ancak o şehirlerde check-in yaparak kazanabiliyorsunuz. Sonuç olarak rozetler bu oyunun bir parçası. Aynı zamanda arkadaşlarınız arasında ne kadar sosyal olduğunuzun da bir ispatı.

Foursquare Türkiye

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Fenerbahçe rozetini almıştım gerisinin pek önemi yok benim için :)

vaio

Asistan
Ben de bu check-in olayını anlamıyorum. İnsanlar neden ben burdayım diye yayın yaparlar ki? Yaşlanıyor muyum ne? :)

enable

Profesör
Aslında bu check-in olayı iyi niyetle çıkan sonradan bozulmaya yüz tutmuş (bence) sosyal ağlardan biri. Mekanların kalitesi adına oranın nasıl olduğunu iyimi kötümü gitmeden fikir sahibi olabiliyosun bu süper.

Ama bence bu olay abartıldı insanlar, özellikle de bizler artık her yerde
check-in yapar olduk. :) Bu bence endişe verici. ? Bilmem siz nasıl düşünürsünüz.

re13el

Dekan
enable senin gibi düşündüğümden check in yapmaktan vazgeçmiştim. :) Şimdi arada bir nadiren kullanıyorum.

<SxA>

Doçent
Arkadaşlarla konuştum yazın hepsini yapmaya çalısıcaz bakalım ne kadar sürücek

LifeStyle

Asistan
arada bende kullanıyorum, rozetmiş falan takıldığım yok.. yukarıda bir arkadaşın dediği gibi işsiz insan işleri bunlar :D :D

stat counter