Fotokopi,Yazıcı Makinesi Seçmeme Yardım!

Bu konuyu okuyanlar

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Merhaba arkadaşlar Üniversiteye hazırlanıyorum kitap almak yerine fotokopilerini alıyorum oraya git buraya git yoruluyor insan bana hem fotokopi çeken hem istediğim dosyaları çıkartmama yardımcı olacak bir yazıcı almak istiyorum benim hem bütçeme göre hemde yapacağım işlere göre kendimce bu iki ürünü buldum sizlerden isteğim bu iki cihazlardan birini bana önermeniz yada bunların dışında önereceğinizi cihazları yazarsanız iyi olur. Çok sık kullanmıcam ama arada bir lazım olduğu zaman kullanmam için almak istiyorum. :D :D

1- CANON PIXMA E464 FOTOKOPİ, TARAYICI, Wi-Fi YAZICI
2- HP DESKJET INK ADVANTAGE 2135 FOTOKOPİ , TARAYICI , YAZICI ( F5S29C )

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Tarayıcı olmasın sadece yazdırsın dersen, HP laserjet P1102 modeline bakabilirsin, bir katruş ile 5000 sayfa yazdırabilir ve dolumuna 20-25 Tl verebilirsin.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Tarayıcı olmasın sadece yazdırsın dersen, HP laserjet P1102 modeline bakabilirsin, bir katruş ile 5000 sayfa yazdırabilir ve dolumuna 20-25 Tl verebilirsin.
Yazdığım yazıyı tam olarak okumadınız heralde ? Fotokopi içinde lazım sizin belirttiğiniz cihaz sadece yazıcı olarak kullanılabilir.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Fotokopi çekeceksen bu yazıcılarla zor. Kartuş fiyatı 45 TL civarında siyah renk baskıyı baz aldığımızda kağıt üzerinde 360 sayfa yazdırma imkanı sunuyor. Böyle baktığımızda pek iç açıcı yazdırma sayfasına sahip değil kartuşları. Bu tür yazıcılar kartuş fiyatlarından dolay tercih edilmiyor. Karar verme kısmında en önemli etken kartuş kaç sayfa yazdırma yapabileceksin, kartuş dolumu veya değişimi ne kadar maliyetli bu soruların cevapları önemli. Muhasebeciyim değişik ofislerde çok yazıcı kullandım Hp modelleri seni üzmeyecektir.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Fotokopi çekeceksen bu yazıcılarla zor. Kartuş fiyatı 45 TL civarında siyah renk baskıyı baz aldığımızda kağıt üzerinde 360 sayfa yazdırma imkanı sunuyor. Böyle baktığımızda pek iç açıcı yazdırma sayfasına sahip değil kartuşları. Bu tür yazıcılar kartuş fiyatlarından dolay tercih edilmiyor. Karar verme kısmında en önemli etken kartuş kaç sayfa yazdırma yapabileceksin, kartuş dolumu veya değişimi ne kadar maliyetli bu soruların cevapları önemli. Muhasebeciyim değişik ofislerde çok yazıcı kullandım Hp modelleri seni üzmeyecektir.
Peki o zaman bana fotokopi çekebilen,Wifi üzerinden çıktı alabileceğim ve birde bazı belgeleri cihaz üzerinden mail'e tarama yapmama yardımcı olacak bir cihaz önerirseniz memun olurum bütçede biraz kısıtlı max:200-250 çıkar.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
O fiyat bandında ne yazık ki lazer yazıcı yok mürekkep püskürtmeli yine senin seçimlerinden olan CANON markasını tercih edebilirsin. HP de wifi özelliği yok ama yinede oda tercih edilebilir.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Konu kapanabilir. Epson L220 alınmıştır.