Fotoğraf ve video editlemek için, yüksek donanımlı windows mu macbook mu ?

Macbookpro mu monster mı ?

• Macbookpro

• Monster

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Ulaş Durmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlar,
Bir süredir kafamı kurcalayan bir soru var video ve fotoğraf düzenleyebileceğim taşınabilir bir bilgisayara ihtiyacım var.
Fiyat aralığını 3000 ve biraz üstüne kadar zorlayabilirim sizce eski model macbook pro mu yoksa monster lardan iyi donanımlı bir bilgisayar mı almam gerekir ? Aradaki donanım farkı oldukça yüksek ha bir yerde de mac stabilliği var... bilgisi olan biri aydınlatırsa sevinirim.

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
foto editleme yazılımını bedavaya vermiyorlarsa korsan mı kullanacaksın merak ettim... fiyatı dikkate almazsak mac daha avantajlı gözüküyor...

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Fiyattan bağımsız yorum yapacak olursam, her zaman render için Macbook daha performanslıdır diye biliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fiyattan bağımsız yorum yapacak olursam, her zaman render için Macbook daha performanslıdır diye biliyorum
Yanlış biliyorsun.
3000'e alacağı Macbook Pro ona sadece azap getirir.
MPBC'de adam gibi tender performansı almak için bir de 1000 TL verip Final Cut Pro X alması gerekiyor.

@Ulaş Durmaz Yüksek donanımlı bir Windows al geç. Hatta imkan varsa ryzenli kasa topla.

Ulaş Durmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
foto editleme yazılımını bedavaya vermiyorlarsa korsan mı kullanacaksın merak ettim... fiyatı dikkate almazsak mac daha avantajlı gözüküyor...
Cracklerinin bulunduğunu gördüm bir engel yoksa o yolla halletmeyi düşünüyorum

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Yanlış biliyorsun.
MPBC'de adam gibi tender performansı almak için bir de 1000 TL verip Final Cut Pro X alması gerekiyor.

@Ulaş Durmaz Yüksek donanımlı bir Windows al geç. Hatta imkan varsa ryzenli kasa topla.
Eyvallah, öğrenmiş oldum. Ama fiyattan bağımsız demiştim ben yorumu :)

Ulaş Durmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış biliyorsun.

Sürekli yanımda taşıyabileceğim bir bilgisayar olsun istiyorum. Monster almak aklıma fazlasıyla yatmışken bu işlemleri 2013 macbook pro da şöyle iyi böyle iyi çıkarıyor dediler kafam karıştı
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu tür işler için iki türlü sistemi de kullanmış birini bulup soracağım bu günlerde

sinan sevimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
casper yetkili servisinde çalıştıgım zamanlarda casper gaming seirisi vermiştik 4-5 fotografçı arkadasa üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen hala shopluyorlar walla :D