fotoğraf makinesi önerisi alabilir miyim?

uzun zamandır dslr fotoğraf makinesi almak istiyorum.fiyat olarak 1400 ü geçmesin istiyorum bütçem o civarda.Araştırdığım 2 marka var
1.sony hx400v
2.canon 100d

benim gönlüm sony den yana kullanan makineler hakkında bilgisi olan veya bu modellerden daha iyi ne önerirsiniz .teşekkürler

neden cep telefonu telefonlar bu kadar ileri seviyede kameraları yok makinaların işi bu

peki manzara gezdiğim gördüğüm yerleri çekmek istiyorum onuda onunla çekemem galiba

Bende sony alpha 58 var başlangıç için güzel makine tavsiye ederim telefonla fotoğraf makinelerini hala aynı kefeye koyanlar var fotoğraf makinelerinin yerini hiç bir zaman telefonlar alamaz hele dslr nin yerini hiç alamaz

Şimdi bende aynı kefeye koyamıyorum çünkü benim telefon sony 20 mp kamera var tamam güzel kamera ama zoom yapamıyorsun kaliteli fotoğraf çekemiyosun az bi ters ışık olsa veya gün ışığı azalsa telefon çok berbat çekiyor sizden isteğim önerileriniz ben 2 marka ve model buldum sizin düşünceleriniz neler ayrıca
Canon powershot sx60 buldum sizce nasıl

Gittiğim yerde yanımda taşıyacam kaliteli fotoğraf çekmek istiyorum telefonlar tatmin edici değil

Web sitesi
www.ozgurkphotography.com
Veya direkt al birini 1 ay sonra sıkılır online satış sitelerinden birine koyarsın. Benim arkadaşa 700d aldık fakat o senden daha farkındaydı bu konuda. Sadece manzara vb için cep yeterlidir

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter