Forza Motorsport 3'ten Tasarım Videosu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Salt Okunur

Profesör
Katılım
1 Haz 2009
Mesajlar
2,593
Puanları
0
Xbox360'ın yarış oyunlarındaki kalesi Forza Motorsport'un üçüncü versiyonu için yeni bir video yayınlandı. Araç tasarımlarına odaklı videoya mutlaka göz atın.

Gran Turismo'nun en büyük rakibi olan Forza Motorsport'un üçüncü versiyonu için geri sayım sürerken, oyunla ilgili videolar gelmeye devam ediyor. Eğer herhangi bir erteleme olmazsa 27 Ekim'de satışa sunulacak olan Forza Motorsport 3 için yayınlanan görsel, oyunun tasarımcılarının açıklamalarıyla zengileştirilmiş.

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11395/t_forzam3_design_wt_gt.flv[/SDNTV]

Grafiklerinin son derece gerçekçi olduğu görülen Forza Motorsport 3'te şaşırtıcı akrobatik hamleler yapmak da mümkün gözüküyor. Öyle ki, videoda araçların belirli bir düzen içerisinde gerçekleştirdikleri şov, dikkat çekiyor. Gamestop sitesinden ön satışına başlanan yapımın etiket fiyatı, 79.99$ olarak belirlenmiş. Yapımın kutusundan şu materyaller çıkıyor:

* Forza Motorsport 2 GB USB bellek ve anahtarlık.
* Forza Motorsport VIP Üyelik ve özel otomobil paketi
* Özel Collector's Edition otomobil paketi
* Özel Forza Motorsport 3 teması


İki disk olarak yayınlanacak olan yapımda 400 aracın yer bulacağı açıklandı. İlk diskte oyunun genel içeriğinin bulunacakken, ikincisinde ise ekstra araçlar ve parkurlar olacak...

:: Sizce yeni çıkacak Forza Motorsport 3'ün mü yoksa Gran Turismo 5'in mi grafikleri daha iyi?

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter