Forza horizon4 de kontrol sorunu

Bu konuyu okuyanlar

marven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba
Bugun indirdim ve daha yeniyim xboxda
Oyunun icerisinde fort fiesta marka arabayi controller iler yolda tutamıyorum ayarlara baktim kolaya ayarladim ama kolu az veya cok kaydirdigimda ya araba az saga sola kaciyo yada aşırı kaciyor bir çözümü varmi

brs32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Slm,bende direkssiyon aldıktan sonra daha rahat kotrol eder oldum. Koldan zor oluyor kontrolü.. (alışınca orda da sorun yok ama.. ben süremiyorum koldan..) Direksiyonda 1-2 tur ısınma yola ve arabaya alışma turundan sonra şuan normal araba kullanır gibi kullanıyorum diyebilirim.. DAha keyifli oldu oyun.bana ilk verdiği araba Subaru impreza oldu,aşırı yavaş ve kontrolü zor..virajlarda sürekli savruluyor.Aşamayı geçince Golf RS verdi.. o daha kolay kontrol ediliyor.. (yada stok olarak bana öyle geldi..) Kontrol kısmına geldiğimde ayarlar ingilizce olduğu için tek tek açmama rağmen yükseklik-şanzıman-lastik vs seçimini göremedim..(öyle bir seçenek var mı bilmiyorum..)(çocuklar oynasın diye aldım-arada fırsat kalırsa bende takılıyorum) Sanırım konsolda kayıtlı olan deneme sürümü Forza 4 'tü.. Beğenirsem oyunu almayı daha uygun buluyorum.Ucuz değiller çünkü..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada forza 6 mış benim oyun.. Diğer konuları gezerken win 10 dan da açılıyor diyince bağlandım ve orda gördüm. Ancak orada da güncelleme istiyor ve hata veriyor.. (Benim bu güncellemelerle sorunum var herhal..) Mağazaya bağlanmıyor..

Son düzenleme:

marven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler , xbox da ayarlar var hem zorluk hem joistick için az çok alıştım , tahmin ediyorum direksiyonla da bu mümkün gelişmiş ayarlar kısmı var orayada bakın yanılmıyorsam gelişmiş ayarlar x tuşu idi tabi ayarlamaların yapıldığı yerde bide benimki türkçe acaba konsolunuzun bölge ayarlarımı farklı
benimde yaş büyük ama eski günlere geri döndüm sardım bu aralar xbox'a