Forumu Nasıl Kurmalıyız?

Bu konuyu okuyanlar

xGustavTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, benim forum kurma konusunda yardıma ihtiyacım var. Sunucu ve Domain aldım, tema buldum ancak birbirine ne bağlayabldim ne de forumu kurabildim. Bir çok rehber izledim ama hiçbirisi istediğim yerleri göstermiyor. Bana forumu kurarken yardımcı olacak birisi varsa çok mutlu olurum.
İyi forumlar.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Merhaba arkadaşlar, benim forum kurma konusunda yardıma ihtiyacım var. Sunucu ve Domain aldım, tema buldum ancak birbirine ne bağlayabldim ne de forumu kurabildim. Bir çok rehber izledim ama hiçbirisi istediğim yerleri göstermiyor. Bana forumu kurarken yardımcı olacak birisi varsa çok mutlu olurum.
İyi forumlar.

Domain aldınız OK.

Hostinginiz var OK.

O hostinge kurun işte her şey o kadar kolay ki artık. SimpleScripts olsun diğer yardımcı tool'lar olsun.

xGustavTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurmayı bilmediğim için konu açmış olabilir miyim...

Hapton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
İyi forumlar.

Tabii ki yardımcı olabiliriz. Hangi forum yazılımını ve temayı kullanmak istiyorsunuz?