Forumu Geliştirme

uygulama gelsin mi

• evet

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

networkingg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar bildiginiz üzere Shiftdelete.Net'in forum uygulaması yok.Biz üyeler olarak Ios ve Android e uygulama istiyoruz.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Android platformunda basit bir uygulama var forum için ama çok kullanışlı değil. Mobil için Tapatalk kullanıyoruz yeterli bence.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Forum için tapatalkı kullanabilirsiniz. Forum da tapatalk'i destekleyecek ayarlar yapılmış durumda. Herhangi bir sorun olmaz.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Forum için tapatalkı kullanabilirsiniz. Forum da tapatalk'i destekleyecek ayarlar yapılmış durumda. Herhangi bir sorun olmaz.
O Sistemi ben anlayamadım bir türlü. Az önce yükledim telefonuma tekrar ama. Yok beceremiyorum. Sağlık olsun chrome'dan devam edicez.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
O Sistemi ben anlayamadım bir türlü. Az önce yükledim telefonuma tekrar ama. Yok beceremiyorum. Sağlık olsun chrome'dan devam edicez.
Yapmanız gerekenler çok basit,

Önce Google hesabınızla giriş yapın. Kendisi otomatik hallediyor zaten.

Sonra da arama kısmına sdn forum yazın. Bulduğunda ustune tıklayıp kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Bu kadar basit. Eminim bir daha birakamayacaksiniz [emoji106]

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Yapmanız gerekenler çok basit,

Önce Google hesabınızla giriş yapın. Kendisi otomatik hallediyor zaten.

Sonra da arama kısmına sdn forum yazın. Bulduğunda ustune tıklayıp kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Bu kadar basit. Eminim bir daha birakamayacaksiniz [emoji106]
Teşekkür ederim. Dediklerinizi yaptım. Ama SDN'ye özel bir uygulama olsa fena olmazdı yinede :)