Forum'daki yeni mesaj yazma yeri berbat olmuş

Yeni mesaj kutusundan memnun musunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Başlığa başka kelime bulamadım. Farem kazayla mesaj yerinden biraz kayarsa artık bir şey yazamıyorum. Misal halktan biri'ni bu konu'ya çağırmayı deneyim misal çünkü birinden bahsetme yeni arayüz ile yapılamıyor. @halkta

Eskiden en azından mesaj yazabiliyorduk, bu yeni arayüzle mesaj yazmak eziyet haline geldi ve SDN'yi mahvetti bence. Bundan tek rahatsız olanın ben olmadığıma da eminim.

Yukarı aşağı tuşları ile zaten adamı seçemiyorum;

Screenshot from 2017-03-05 12-59-05.png

Fareyi üstüne getirdiğimde kayboluyor;

Screenshot from 2017-03-05 12-59-10.png

Bu mesajı yazarken fare kutunun içindeyken;

Screenshot from 2017-03-05 13-02-38.png

Dışındayken;

Screenshot from 2017-03-05 13-03-32.png

Fare dışarı çıkınca hiçbir şey yazılmıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynı fikirdeyim mesaj yazmak eziyet oldu.
Shiftbot etiketlesin biri mobilden de etkilenmiyor niyeyse

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Mesaja resim eklemekte de problem olabiliyor. Bazen Resmi Yükle'ye tıkladığımda şu aşağıdaki bölümde resim yüklenmiş olarak gözükmüyor.
1.jpg

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Dosya seçince otomatik ekleniyor ama mesaja eklemek için mesaj yazma yerinin altındaki kısımdan mesaja eklemeniz gerekiyor
Biliyorum. Fakat bazen öyle olmuyor. Ben yüklenecek resmi seçiyorum ama hala resim yüklenmemiş gözüküyor.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Biliyorum. Fakat bazen öyle olmuyor. Ben yüklenecek resmi seçiyorum ama hala resim yüklenmemiş gözüküyor.
Şu ana kadar bende olmadı ama öyle birşey denk gelirse sayfayı tekrar yenileyip yaparmısın bazen internetten kaynaklı tam yüklenmiyor sayfalar sıkıntı belki ondandır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu mesaj kutusu meselesine çözüm bulsanız fareyi çıkardığım an tekrardan tıklamam gerekiyor ki yazabileyim bu çok sinir bozucu birşey

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Focus out falan oluyor sanırım , reklamlar yenilendiği zaman.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Az önce forum webteknoda denedim böyle birşey yok
Technopat sosyalde de yok. Böyle birşeyin olması saçmalık hiç kusura bakmasınlar durum bu

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Az önce forum webteknoda denedim böyle birşey yok
Technopat sosyalde de yok. Böyle birşeyin olması saçmalık hiç kusura bakmasınlar durum bu
Bir kaç zamandır bu sorunu yaşamıyorum, sizde devam ediyor sanırım ? Ben şu an Chromium ile foruma bağlıyım. Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir kaç zamandır bu sorunu yaşamıyorum, sizde devam ediyor sanırım ? Ben şu an Chromium ile foruma bağlıyım. Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?
Chrome kullanıyorum.
Az önce 1-2 saniye fare dışarıdayken yazdı şuan yine fare dışarıdayken yazmıyor.
Webtekno ve Technopatda bu sorun yok.
--- Gönderi Güncellendi ---
Şuan operadayım ve reklam engelleyici açıkken sorun yok sorun çıkaran şey reklamlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Şuan operadayım ve reklam engelleyici açıkken sorun yok sorun çıkaran şey reklamlar
Sorun reklamlardan olabilir. Reklam engelleyici kullanmadan foruma girince forum biraz hantallaşıyor ve sayfa reklam doluyor. Çok kötü bir durum bence. Forumdaki reklamların azaltılması gerektiğini düşünüyorum.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Haklısın, az önce doğruladım. Forumu kullanırken reklam engelleyiciyi burada kapatıyordum ama görünen o ki reklamlar sadece kullanımı zorlaştıracak. Bu durumda reklam engelleyiciyi artık açık unutacam bu sitede. Başka türlü de kullanımı zorlaştırıyor.
Sorun reklamlardan olabilir. Reklam engelleyici kullanmadan foruma girince forum biraz hantallaşıyor ve sayfa reklam doluyor. Çok kötü bir durum bence. Forumdaki reklamların azaltılması gerektiğini düşünüyorum.
Azaltılması değil, kullanımı engellemeyecek bir hale getirilmeleri gerekiyor. Misal şu reklamı kapat pencereleri gitmeli. Pop-up'lar sadece sinir bozuyor. İstedikleri kadar reklam koysunlar, sadece bu reklamlar benim kullanımımı etkilemesin. İşlemcimi, ram'i çok yormasın yeter.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Haklısın, az önce doğruladım. Forumu kullanırken reklam engelleyiciyi burada kapatıyordum ama görünen o ki reklamlar sadece kullanımı zorlaştıracak. Bu durumda reklam engelleyiciyi artık açık unutacam bu sitede. Başka türlü de kullanımı zorlaştırıyor.

Azaltılması değil, kullanımı engellemeyecek bir hale getirilmeleri gerekiyor. Misal şu reklamı kapat pencereleri gitmeli. Pop-up'lar sadece sinir bozuyor. İstedikleri kadar reklam koysunlar, sadece bu reklamlar benim kullanımımı etkilemesin. İşlemcimi, ram'i çok yormasın yeter.
Ya şu aradaki videolar yok mu birde kota katili hoparlör sesi yüksek oluyor fareyi yanlışlıkla götürüyorum patlayacak oluyor kulağım.
Kullanıcı düşmanı reklamlar çok