Forumda siyaset yasaklandı ( 29.03.2017 )

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Forumda siyaset içerikli konular görmek istiyor musunuz?

• Görmek istiyorum

Kullanılan: 15 20.5%
  • Görmek istemiyorum

Kullanılan: 58 79.5%

• Kullanılan toplam oy
    73

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fragger

Dekan
Merhaba arkadaşlar,

Forumda bildiğiniz üzere 2 Şubat 2017 tarihinden itibaren Forumda siyasi konular serbestti - ( Forumda Siyasi Konu Açmak Artık Serbest ) - bize gelen istek ve şikayetlere göre bu anketi yapmaktayız, anket sonucuna göre gerekli aksiyon alınacaktır. Forumda siyaset içeren konuları görmek istiyor musunuz?

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Ben sahsen forumda bu tür konulari görmek istemiyorum. Üyeleri birbirine düsürmekten baska bir ise yaramiyor cünkü.

friendly

Rektör
O kadar itirazlara rağmen anonim talepleri gerekçe göstererek forumun kimyasını bozdunuz bir kere.
Bence bu durum tekrar gözden geçirilecekse bile, referandum tarihine kadar beklenmeli ve ondan sonra karar verilmelidir.

Tabi ki istemiyorum. Forumda birisi önceden birisinin düşüncelerini kolay kolay değiştiremeyeceğimiz ile ilgili bir mesaj yazmıştı. O kişiye şimdi katılıyorum. Forumda siyaset konularında banlananları da gördük öyle değil mi? Lütfen forumda siyasi konular açılmasını yasaklayın ya da açılan siyasi konuları daha sık denetleyin.

Mustafa.Demiral

Profesör
Tamamen serbest olmasını bende istemiyorum ama eskisi gibi seçim vakitlerinde belirli süre aralıklarında serbest olabilir.

_FAUST_

Dekan
Zamanı geldiğinde yapılması taraftarıyım az buçuk gündemden haberimiz olur.:)

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
En çok siyasi konulara giren ben bile istemiyorum. Forum teknoloji forumu. Siyaset değil. Hem sırf siyaset için gelen canlımsı vatandaşlardan da kurtuluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter