Forumda fotoğraf ve video paylaşma

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
forumda fotoğraf ve video nasıl paylaşırız?diyecem ben.birisi de diyecek forum kullaralarında var diyicek.linkle paylaşabilirsin diyecek.linksiz mesela ana ekran görüntüsü ve video paylaşabilir miyiz??diye sorucaktım?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Videoyu Youtube'a yükleyerek paylaşabilirsiniz. Resim paylaşmak için de mesaj kutucuğundaki "dosya ekle" kısmına tıklayarak yükleyeceğiniz resmi seçebilirsiniz.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
resim eklemek için
resim ekleye tıkla orada url veya yükleme var url harici resim dosyaları içindir
Screenshot_1.png

Video için ise
Screenshot_2.png

Medyayı sectikten sonra aşağıdaki pencere çıkacak oraya ekliyeceğin videonun linkini yapıştır
Screenshot_3.png

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
resim eklemek için
resim ekleye tıkla orada url veya yükleme var url harici resim dosyaları içindir
Ekli dosyayı görüntüle 40807

Video için ise
Ekli dosyayı görüntüle 40809
Medyayı sectikten sonra aşağıdaki pencere çıkacak oraya ekliyeceğin videonun linkini yapıştır
Ekli dosyayı görüntüle 40808
peki bu videoda da geçerli mi url harici ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Videoyu Youtube'a yükleyerek paylaşabilirsiniz. Resim paylaşmak için de mesaj kutucuğundaki "dosya ekle" kısmına tıklayarak yükleyeceğiniz resmi seçebilirsiniz.
niye herkese açık paylaşayım youtubede belki bu forumdan başka birilerinin görmesini istemiyorum.

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Videoyu sadece farklı dosya yükleme siteleri dropbox mega gibi sitelere yükleyerek link olarak verebilirsiniz harici olarak video yuklenmiyor video paylaşım siteleri şart yani

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
youtube dışında video paylaşmayın o dropbox,mega engelli...

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Videoyu sadece farklı dosya yükleme siteleri dropbox mega gibi sitelere yükleyerek link olarak verebilirsiniz harici olarak video yuklenmiyor video paylaşım siteleri şart yani
bir de üstteki resimleri nasıl kaydeedebilirim yani word belgesine,burdan öğrendiğim şeyleri kopyalayıp wps office belgelerime yapıştırıyorum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
niye herkese açık paylaşayım youtubede belki bu forumdan başka birilerinin görmesini istemiyorum.
Size sadece öneride bulunmuştum. İsterseniz bir upload sitesine videonuzu yüklersiniz ve buradan paylaşırsınız, isterseniz Youtube'a yükleyerek paylaşırsınız.