Forumda en çok sevdiğiniz ya da en çok nefret ettiğiniz "kullanıcı - user-mod" kimdir / kimlerdir?

Bu konuyu okuyanlar

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Takip

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
71857

Screenshot_20190528-103357_Samsung Internet.jpg

71854

71853

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Ben fikrimi belirteyim; dini bilgi açısından @|SeYYaH| gayet iyi bir kullanıcı büyüğümüzdür yine teknik bilgi bakımından hem de bazen komik olabilen @ConfickerBelasi yorumlarını özellikle okuduklarım arasındadır. Yöneticilerimizden en tarafsız ve saygılı olarak @MrtAltg bence başta geliyor, @Görkem Say kalp kırmadan modluk yapan diğer bir arkadaşımız... Dahası da var ama şimdilik bu kadar yazayım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Açıkçası nefret ettiğim kimse yok. Konuştuğum, fikir alış-verişi yaptığım herkesi sevip sayıyorum :)

Ben fikrimi belirteyim; dini bilgi açısından @|SeYYaH| gayet iyi bir kullanıcı büyüğümüzdür yine teknik bilgi bakımından hem de bazen komik olabilen @ConfickerBelasi yorumlarını özellikle okuduklarım arasındadır. Yöneticilerimizden en tarafsız ve saygılı olarak @MrtAltg bence başta geliyor, @Görkem Say kalp kırmadan modluk yapan diğer bir arkadaşımız... Dahası da var ama şimdilik bu kadar yazayım.
Teşekkür ederim değerli düşüncen için :)

Reaksiyon puanı
10,324

Estağfirullah benim kalbi güzel kardeşim. Kalp kalbe karşı derler. Sevgi olarak bu sitede ilk aklıma gelenlerden birisiniz. Nefret olarak hayatım boyunca dinime, inancıma küfredenler dışında kimseye beslemedim. Sadece bazen ufak tefek kırgınlıklar olabiliyor, o da çok çabuk geçip gidiyor. Yönetici olaraksa başta adminimiz Furkan kardeşim ve diğer bütün yönetici arkadaşlarımın hepsi cidden çok çok iyi insanlar, hepsi saygılı ve saygıya değer kıymetli arkadaşlarımız. Bu arada özel olarak sevgili "Konfik"in adını anmadan geçmeyim. Fikir ve düşünce olarak ayrı dünyaların insanı olsak da dini inançlara olan saygısı, kimseyi üzmeyen, kırmayan güzel yürekli bir kardeşimiz. Herkese selam olsun.