forumda cezaları veren kişi kimdir ?

forumda ceza verseniz nasıl ceza verirdiniz ?

• Hep 1-30 günlük uyarılar

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ceza vermezdim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
merhaba arkadaşlar.bu konuyu merak etmemin sebebi dün biri özelden bana birsürü saydırdı.ısrarla bu tutumu devam ettirmemesini ona defalarca ilettim.normalde hiçkimsenin ceza yemesini istemem.ama bu sefer ona ceza yedirtmek için elimden geleni yapacağım.çünkü çok haddini aştı.2 gündür gerek forumdan gerek özelden rahatsızlık verip duruyor.sizce ne yapmalıyım ?konuyu bilen arkadaşım var mı ?yardımcı olabilir mi ?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Özelden rahatsızlık veren üyeyi bize rapor ederseniz gerekeni yaparız.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Özelden rahatsızlık veren üyeyi bize rapor ederseniz gerekeni yaparız.
hangi arkadaşıma sana mı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

tamam.rapor edicem eğer benim bir gram suçum varsa beni banlayın.suçluluk duygusu yaşamak istemiyorum.gereksizsin diye konu açmış birde özelden.

Son düzenleme:

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Screenshot_20180528-024728.png
Screenshot_20180528-024728.png

https://forum.shiftdelete.net/conversations/gereksizsin.416324/
linki burada.

tekrar söyliyeyim eğer 1 gram suçum varsa veni banlayın.suçluluk duygusu yaşamak istemiyorum.

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Kimsenin senin gibi birisine gereksizsin demeye hakkı yok. En ağır cezayı hak ediyor bence. (Y)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Bu tür durumlarda mesajın alt tarafında yer alan Rapor Et butonunu kullanmanız gerekiyor. Forum kurallarında bu durumu açıkça belirtiyoruz. Özel mesaj göndermek yerinde rapor et butonunu kullanırsanız daha hızlı aksiyon alınır.

Gereken ceza verildi. Verilen cezayı kullanıcının profilinde yer alan " Uyarılar " kısmında görebilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bu tür durumlarda mesajın alt tarafında yer alan Rapor Et butonunu kullanmanız gerekiyor. Forum kurallarında bu durumu açıkça belirtiyoruz. Özel mesaj göndermek yerinde rapor et butonunu kullanırsanız daha hızlı aksiyon alınır.

Gereken ceza verildi. Verilen cezayı kullanıcının profilinde yer alan " Uyarılar " kısmında görebilirsiniz.

İyi forumlar.
hayır zaten.özel mesajı da o bana gereksizsin diye konu açmış.ben açmadım ona özel mesaj.acaba hangi özel mesajdan bahsediyorsunuz ?

beni dinlediğiniz için teşekkürler takip ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Eeeee Asistan olunca ne oluyor be kardeş? :D Laklaklama kelimesini ilk burdan gördüm hahahauhehuehuehe :D :D :D beni baya Güldürdü

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
o kardesimizi dövebiliriz istersen rahatsızlık yapıyorsa kime sekili var :D

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
tamam sağol.birde ben takip edilmek istiyorum beni takip edebilir misin ?
Müfettiş Gadget`e benziyor muyum? Takip işlerini sevmem ben açıkcası. :)

Nasıl dersem seni takip edersem her konuda yazdığın mesaja göre banada bildirim gelir. Buda benim çokta beğendiğim birşey değil. Sadece Kendi yazdığım konular için bildirim almak iyi bana göre. Karışıklığı sevmiyorum ve seni takip edemem kusura bakma sakın. Hayırlı geceler.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Müfettiş Gadget`e benziyor muyum? Takip işlerini sevmem ben açıkcası. :)

Nasıl dersem seni takip edersem her konuda yazdığın mesaja göre banada bildirim gelir. Buda benim çokta beğendiğim birşey değil. Sadece Kendi yazdığım konular için bildirim almak iyi bana göre. Karışıklığı sevmiyorum ve seni takip edemem kusura bakma sakın. Hayırlı geceler.
ben birsürü kişiyi takip ediyorum ama hiçbirinden bildirim gelmiyor. senin canın nasıl isterse öyle yap.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
ben birsürü kişiyi takip ediyorum ama hiçbirinden bildirim gelmiyor. senin canın nasıl isterse öyle yap.
Zoruna gitmesin sakın şimdiye kadar sosyal sitelerde hiçkimseni takip etmedim. Huyum böyle ama beni alıntılayarak konuya çağırırsan konu içeriğine uygun güzelce muhabbet ederiz. :)

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Zoruna gitmesin sakın şimdiye kadar sosyal sitelerde hiçkimseni takip etmedim. Huyum böyle ama beni alıntılayarak konuya çağırırsan konu içeriğine uygun güzelce muhabbet ederiz. :)
tamam.olur.niye zoruma gidicekmiş.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
beni takip ediyormusun yakışıklı ? :d:De
takip ediyorum şu andan itibaren.

birde konuya herkes bakıyorken bazı bilgisayar uzmanları forumda küfür-hakaret edip ondan sonra sen ona cevap veriyorsun sonra adam mesajını siliveriyor başıma bir kere denk geldi Allahtan uyarı almadım.mesajını siliverince sen de ortada kalıveriyorsun.spamlatacağınız kişinin mutlaka mesajlarının fotoğrafını çekmenizi öneriyorum.

böyle bir durumda cevap yazmayın şikayet edin.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
özel mesajla küfür etmek süresiz banlanır özel mesajlarda rapor et tuşunu kullanın.

Reaksiyon puanı
119
Ben asistanım sen üyeciksin diyen birisini ben ** takmam. Niye kastın bu kadar :D