Foruma Ne Oldu?

Bu konuyu okuyanlar

PcDunyais

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ben 7-8 ay önce kendi hesabımı kapattırmıştım. Kim olduğumu söyleme gereği duymuyorum tanımazsınız zaten. Buradaki bir sürü sağlam üye, mod arkadaşlar gitmiş. Sanki forum sıfırdan başka kişilerle kurulmuş gibi. Yaş ortalaması da ortaokul seviyelerine kadar düşmüş gibi gözüküyor. Yani demek istediğim telefon bölümü olsun, bilgisayar bölümü olsun çok bilgili arkadaşlar vardı. mazruf vardı mesela ilgi çekici ve önemli konular açıyordu hep. Hadi telefon konusunda ortalamanın üstünde bazı arkadaşlar var ama bilgisayar kısmı tamamen bitmiş. Nicklerini hatırlamadığım bazı arkadaşlar vardı bana az yardımcı olmamışlardı. Bu konuları özet geçebilecek bi babayiğit var mı acaba?

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhabalar;

Eski yönetim ekibi farklı gerekçelerden ötürü forumu bıraktılar. Bazı dostlarımızın sağlık problemi oldu, bazılarının ailevi, bazıları foruma küstüler.

Şu anda yeni bir yönetim ekibiyle yola devam ediyoruz. Foruma yeni yönetici ve yeni strateji! bu konuya bir göz atabilirsiniz.

Teşekkürlerimle.

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Arkadaşlar ben 7-8 ay önce kendi hesabımı kapattırmıştım. Kim olduğumu söyleme gereği duymuyorum tanımazsınız zaten. Buradaki bir sürü sağlam üye, mod arkadaşlar gitmiş. Sanki forum sıfırdan başka kişilerle kurulmuş gibi. Yaş ortalaması da ortaokul seviyelerine kadar düşmüş gibi gözüküyor. Yani demek istediğim telefon bölümü olsun, bilgisayar bölümü olsun çok bilgili arkadaşlar vardı. mazruf vardı mesela ilgi çekici ve önemli konular açıyordu hep. Hadi telefon konusunda ortalamanın üstünde bazı arkadaşlar var ama bilgisayar kısmı tamamen bitmiş. Nicklerini hatırlamadığım bazı arkadaşlar vardı bana az yardımcı olmamışlardı. Bu konuları özet geçebilecek bi babayiğit var mı acaba?
Takıldığın sormak istediklerin olursa bizler de varız dostum elimizden geldiğince bilen arkadaşları yönlendirerek bildiğimiz konularda da sizlere yardımcı olabiliriz.Aramıza tekrardan hoşgeldin.

PcDunyais

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Takıldığın sormak istediklerin olursa bizler de varız dostum elimizden geldiğince bilen arkadaşları yönlendirerek bildiğimiz konularda da sizlere yardımcı olabiliriz.Aramıza tekrardan hoşgeldin.
Hocam sen yeni kayıt olmuşsun ama seni bu forumda veya başka forumda görmüş olma ihtimalim var mı?
Merhabalar;

Eski yönetim ekibi farklı gerekçelerden ötürü forumu bıraktılar. Bazı dostlarımızın sağlık problemi oldu, bazılarının ailevi, bazıları foruma küstüler.

Şu anda yeni bir yönetim ekibiyle yola devam ediyoruz. Foruma yeni yönetici ve yeni strateji! bu konuya bir göz atabilirsiniz.

Teşekkürlerimle.
Yazık olmuş, teşekkürler cevabınız için
--- Gönderi Güncellendi ---
Donanım bölümünü bilmiyorum çünkü oraya pek sık bakmıyorum ama Linux bölümüne bitmiş dersen hakaret alırım :D
Donanım ve yazılım. Linux hariç :)

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Donanım ve yazılm. Linux hariç :)
Bilelim yani :D Şaka yapıyorum, iyileştirecekse eleştirilere açığız ki ben de bazen bir üyeyi, konu açmış birini yada forumun kendisini eleştiriyorum ki bir şeyler iyi yönde değişsin. Aynı şekilde o kişilerin de beni eleştirmesini beklerim tabi :)

PcDunyais

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Donanım bölümünü bilmiyorum çünkü oraya pek sık bakmıyorum ama Linux bölümüne bitmiş dersen hakaret alırım :D
Donanımada ben hakaret alayım geri döndüm artık varım durun unutmayın beni!

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bitmiş. Bu forum @realmanager'i gördü, @karcx'i gördü, @HapS'ı, @Jearpadpoakd'es aka saçma sapan avatarları olan ismini yazmadığın KDE düşmanı kızı gördü. Bir sen varsın orada uzman olarak takılan, bir de bende yedek uzman kontenjanındayım.

PcDunyais

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Donanımada ben hakaret alayım geri döndüm artık varım durun unutmayın beni!
Seni de hatırlıyorum :D Bi göz gezdirdim ama sen bu işi hobi olarak yapıyorsun. Önceki mod arkadaşlar direk donanım ve yazılım uzmanlarıydı galiba. Yanlış anlama sende epey bilgilisin ama mesleğin bu değil sanırım?

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bir sen varsın orada uzman olarak takılan, bir de bende yedek uzman kontenjanındayım.
Çok isabetli bir tespit olmuş "Uzman olarak takılan" sözü çünkü gerçek uzmanların genelde işleri bu oluyor ve foruma ayıracak çok zamanı olan insanlar olmuyorlar :D Biz burada bildiğimizi anlatıyoruz, bilmediğimizi öğreniyoruz ve basitleştirip son kullanıcıya elimizden gelen yardımı yapıyoruz :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Çok isabetli bir tespit olmuş "Uzman olarak takılan" sözü çünkü gerçek uzmanların genelde işleri bu oluyor ve foruma ayıracak çok zamanı olan insanlar olmuyorlar :D Biz burada bildiğimizi anlatıyoruz, bilmediğimizi öğreniyoruz ve basitleştirip son kullanıcıya elimizden gelen yardımı yapıyoruz :)
Ya küçümseme olarak algılama, yani işin heveslisi olduğun açık da adam var bu işten para kaldırıyor. Linux bölümünden ne adam geçti önünde önümü iliklediğim. Ha tabii o yolun yolcusu gibi duruyorsun sen :D

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Siteler sonsuza kadar hep aynı kalamaz ki. Çizgisi ve kalitesi yıllar içerisinde değişir. Bazen aşağı, bazen yukarı. İnsanlar gibi, internet siteleri de doğar, büyür ve bir gün ölür. Sanal ortamdaki şeylere duygusal bağ ile bağlanmak bana doğru gelmiyor. Ama buluşmalar düzenleyip, yüzyüze görüştüğünüz insanlarla yakınlık kurabilir, onlarla sonraki yıllarda da bağınızı koparmayarak dostluk geliştirebilirsiniz. İnsan olmak böyle bir şeydir.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495