Forum huzurunu bozanlar, adalate hesap verecekler

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Birkaç gündür forum içerisinde yeni üyelikler alarak, forum üyelerine ve yöneticilerine hakaret edenler, an itibarı ile güvenlik kuvvetlerine şikayet edilmiştir. Bilişim suçları ile ilgili polis ekipleriyle işbirliğine gidilerek, gereken tüm bilgiler verilmiştir.

Bayram tatili de olsa, çok yakın davranan, site yöneticilerimizle işbirliğine giden ve kısa zamanda sonuç alacak olan güvenlik güçlerimize sonsuz teşekkür ederiz.

ShiftDelete.Net, büyük bir sitedir. SDN Forum, her gün on binlerce ziyaretçisi olan, bilgilerin paylaşıldığı ve sorunların iletildiği bir platfomdur. Birkaç kişinin, sapkınlık dolu mesajları bu huzuru bozmaya yetmeyecektir.

Hakaret içeren mesajları paylaşanlar, yaptıklarının cezasını adalete vereceklerdir.

Gelişmeleri, okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Güzel bir haber bundan sonra küfür etmeden önce 10 kere düşünürler artık....:)

Not: Bu şahışlar internet cafeden giriyorlarsa nasıl yakalanacaklar merak ediyorum...:sorry2:

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Huzuru bozanların her zaman için adalete hesap vermeleri çok güzel.

Kimsenin burada ki güzel ortamı bozmaya hakkı yok.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
wuuuwwwwww noldu kiii ):

Neyse büyük bir olay olmuş bellii ....

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
wuuuwwwwww noldu kiii ):

Neyse büyük bir olay olmuş bellii ....

Boşver canım bir kaç gereksiz insanın yaptığı terbiyesizlikten başka birşey değil..

İyiki devletimiz bu bilişim suçlarına da bu kadar ilgili...

Hayırlısı :)

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bravo çok güzel bir uygulama troy abi.. artık forumun huzuru kaçmamalı dünkü neydi öyle :S..

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Güvenlik kuvvetlerin bu konuda çok hassas olduklarını çok iyi biliyorum. Çok yerinde bir karar olmuş.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Çok yerinde bir karar olduğunu belirtmek isterim. Böyle durumlarda çok hassas davrandıklarını kendi gözlerimle gördüm...

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
shiftdelete.net şu an için rakipsiz Türkiyenin en büyük en önemli bilişim sitesi.Sayesinde Bilişimdeki olayları anlık takib edebiliyoruz.Bence moderatör eleştirilebilir.Baktım sitede böyle bölümler var ve giriş serbest.Ama bu işlerin daha çok hobi maksadıyla yapılması ve forumun büyük olması onların durumunu zorlaştırıyor.Hakaret herkez için kötü çaresizlik belirtisi bence.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Boşver canım bir kaç gereksiz insanın yaptığı terbiyesizlikten başka birşey değil..

Tamam canım. :)

O zaman adalet yerini bulur inşallah.

Forumun huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Sorunun kısa sürede çözülmesine sevindim SDN büyük bir site mutlaka çekemeyenler burdaki huzuru kacırmak isteyenler olacaktır yöneticiler çok hassaslar bu konuda o cok güzel bir şey bizde elimizden geldigince yardım etmeye çalısıyoruz..

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
:) Çok iyi bir gelişme bence birde kullanıcıların bilgilerinin altında bulunan moderatöre bildir butonu yanında emniyete sevket butonu koyalım tam olsun :D:D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Oldu olucak birde idam için kampanyaya katıl teraziyi tıklamadan geçme olsun :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Kim olursa olsun, şikayetimizi asla geri almayacağız arkadaşlar. Bu, genç bir kullanıcı da olsa yaşını başını almış adam da olsa, kişi ve kurumlara hakaretin cezasını çekmeli. Bu, bu yanlışlığa yönelecek olan diğer kişilere de örnek olur umarım.

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
hayırdır yaa kim küfür etmiş? ben kaçırdım galiba, ama küfür eden olduysa iyi etmişsiniz olayı emniyete taşımakla. sanal alem delikanlılığını bırakır inşallah herkes...

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Neyse ne fazla karıştırmayalım eğerki emniyete kadar uzanacak bir durum varsa açıklanmasın daha iyi ;)

not: ki eki ayrı yazılır :D Türk Dil Kurumu'na da beni şikayet etmeden söyleyeyim :D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Kim olursa olsun, şikayetimizi asla geri almayacağız arkadaşlar. Bu, genç bir kullanıcı da olsa yaşını başını almış adam da olsa, kişi ve kurumlara hakaretin cezasını çekmeli. Bu, bu yanlışlığa yönelecek olan diğer kişilere de örnek olur umarım.

Abi açıkcası bunu kim yaptıysa şimdi de bu yazıyı gördüyse tırstığına adım gibi eminim ... Hiçte birdaha öyle birşey yaşanılmayacağına eminim :)

Be5te Not : Her ne kadar ne olduğunu hala bilmesemde :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Yusuf yusuf atıyordur aşkım ne diyorsun sen :D Evet son dönemin "Emo"'ları ve "Q Klavye" delikanlıları artış gösterdi. Aslında tümüne cezasını verseler, bir daha forumlarda "hojbuldum" "baqıormda" "naper" gibi mesajlarda görünmez ;)

Not: Canım benim ben sana bir ara anlatırım. Bunlar terbiyesiz seyler bilmesende olur

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
:D :D Haketmişler ki ....

Ben ilk defa böyle birşeye şahit oldum. Demek ki ortada ya büyük bir suç var ya da büyük ayıp herne olduysa bu ayıbı yapanın bir daha böyle şeyler yapıp troy abimii :) sinirlendirmemesini istiyorum :)

ıslamaköfte

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Güvenlik kuvvetlerin bu konuda çok hassas olduklarını çok iyi biliyorum. Çok yerinde bir karar olmuş.

aynı güvenlik kuvvetleri veliler okulu basıp bizim müdürü tartakladığında da dışarıdan seyretmek yerine hassas davransalardı daha makbule geçerdi.

palam

Doçent
Reaksiyon puanı
4
işte bu yüzden sdn gerçek bir forum sitesi teşekkürler yönetim. her şey kontrol altında . seviyeli internet, saygılı ileştişim.

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Nemesis çok ilgili olmasın geçenlerde birini mp3 indirdi diye gözaltına almışlardı :D Sakata getirecekler bizi :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Haydaa deme yaw :D yahu bende oyun,film,program arsivi var bir sürü :D

Neyse bana içerde bakarsınız dimi :D

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5

Bu kısımı bi daha vurgulamak istedim. Küfür İnsanın derecesini gösterir, basitliğini gösterir. "Klavye Delikanlılığı" denilen tabir, eskiden Chat kanallarında sıkça yapılırdı. Ama sonuç ne olurdu ? Kocaman bir HİÇ. Küfür eden kişi sonunda kendisine küfür edilmesinden başka hiçbir sonuca varamazdı. O yüzden bu basit ve etik olmayan, ve sözde çözümmüş gibi görünen küfüre hiçbir zaman başvurulmamalı.

garfi

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Heryerde olduğu gibi burada davranamayacaklarına çok sevindim.nerede olursa olsun huzuru bozan "cahillere" tükürüyorum

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Haydaa deme yaw :D yahu bende oyun,film,program arsivi var bir sürü :D

Neyse bana içerde bakarsınız dimi :D

Yardım ve yataklıktan bizi de alırlarsa ne olacak :mrgreen: Hepsini geçtim senin pc nin kasasına da el koyuyorlar.. :D Gidecek onca arşivin... :stuart:

Neyse konuyu dağıtmayalım, çok ciddi bir mevzu :turned:

NoNeTheLeSs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben çok sinirliyim diyerek ağzına geleni dışarı döken, forum huzurunu bozan kişi ve/veya kişiler an gelir döktüklerini yalamak durumunda kalır.Hakaret etmek, küfür etmek, haddini bilememek acizliktendir. Kelimelerle öfkesini dile getiremeyen insanların başvurduğu yoldur ki burada öfkelenecek bir durum söz konusu değil! SDN Yönetimi verdiği kararlarında sonuna kadar haklıdır ve Troy'u yaptığı bu davranışından dolayı destekliyor, kutluyorum. Her yapılan iyi/kötü davranışın bir olumlu/olumsuz dönüşü olmalıdır.

Saygılarımla

meçhul_yolcu

Profesör
Reaksiyon puanı
0
10044.jpg

bir arada ,birlikte yakacağınız güzel ışıkla nice güzel günlere.