Fortnite PUBG’yi Geçti!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


CrazYALkaN

Asistan
Katılım
8 Nis 2012
Mesajlar
147
Puanları
18
Konum
Adana
Günümüzdeki Battle Royale modunun en iyi iki temsilcisi olan Fortnite ve PUBG yayınlandıkları günden bu yana rekabeti hat safa da yaşıyorlar.

Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız haberlerde Fortnite’ın PlayStation 4, Xbox one ve bilgisayar platformunda toplam 40 milyon satış rakamını devirdiğini ve PUBG’yi geride bıraktığını belirtmiştik. PUBG’nin Xbox One ve bilgisayar platformunda 30 milyondan fazla sattığını defalarca dile getirmiş ve Fortnite’ın ilk defa PUBG’yi geçtiğini haberlerimizde belirtmiştik. Bugün PC Gamer’ın yaptığı habere göre Fortnite eş zamanlı oyuncu sayısı ile PUBG’nin rekorunu da alt etmeyi başarmış.

Epic Games tarafından geliştirilen ve tüm platformlar üçün ücretsiz olarak yayınlanan Fortnite Battle Royale, bugün PC Gamer’ın yaptığı haber ile gündemde bir kez daha kendine yer bulmayı başardı. Habere göre Fortnite’ın eş zamanlı oyuncu sayısı 3.4 milyon olmuş. Aylardır hızlı bir yükselişte olan başarılı oyun bu haberler birlikte PUBG’yi bir kez daha sollamış oldu. Hatırlayacağınız üzere PUBG’nin eş zamanlı oyuncu sayısı 3.2 milyondu. Geçtiğimiz hafta sonu istatistiklerinin ortaya çıkması ile birlikte Fortnite’ın eş zamanlı oyuncu sayısı 3.4 milyon olarak duyuruldu.

Yeni istatistikler ile beraber Fortnite Battle Royale, PUBG’nin eş zamanlı oyuncu sayısını aşarak yeni bir rekorun sahibi oldu.
 
Üst
stat counter