Formattan sonrası

Bu konuyu okuyanlar

thichquang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlar. Dün kardeşimin laptobuna format attım. Sıkıntısız bir şekilde driverlarını güncelleyip gerekli programları yükleyip kurdum tarayıcı,winrar, ofis programları.. Bugün laptobu tekrar açtığımız da ise formattan sonra ki ilk görüntü ile karşılaştım. Ekranda sadece çöp kutusu ve boş bir Microsoft Word dosyası (bunu anlamadım ne alakaysa office bile yok pcde). Sanırsınız ben formatı atıp öylece bırakmışım laptobu. Driverlar güncellenmemiş, hiçbir şey yüklenmemiş, çözünürlülük bile ayarlanmamış. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır aranızda? Teşekkürler.

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Windowsuda güncelleseydin programlardan sonra,..

thichquang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windowsuda güncelleseydin programlardan sonra,..
nasıl yani başkan anlayamadım. Bugüne kadar hep aynı flashdisk ile attım formatlarımı şu an da kullandığım kendi pcm de onunla kurulu mesela ama hiç böyle bir şey gelmedi başıma bugüne kadar..

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
nasıl yani başkan anlayamadım. Bugüne kadar hep aynı flashdisk ile attım formatlarımı şu an da kullandığım kendi pcm de onunla kurulu mesela ama hiç böyle bir şey gelmedi başıma bugüne kadar..
Knk programları driverleri güncellediğin gibi , işletim sisteminide güncelle.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Kullandığınız iso kalıbında DeepFreeze falan mı vardı?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Sistem geri yükleme yapmayı denediniz mi?

Leadtek

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Kulandığın iso kalıbı orjinal olmayabilir.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Yüklenen Windows sürümü nedir ve ISO kalıbını nereden indirdiniz?
Bazı sürücü ve program yüklemelerinden sonra bilgisayarı yeniden başlatmak gerekebilir; tüm hepsini bir kerede yüklediysen ve Windows önyükleme sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmışsa, olabilir.

thichquang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandığınız iso kalıbında DeepFreeze falan mı vardı?
yok reis çünkü diğer 2 pcmde bu iso ile formatlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem geri yükleme yapmayı denediniz mi?
kayıt noktası yok reis

Yüklenen Windows sürümü nedir ve ISO kalıbını nereden indirdiniz?
Bazı sürücü ve program yüklemelerinden sonra bilgisayarı yeniden başlatmak gerekebilir; tüm hepsini bir kerede yüklediysen ve Windows önyükleme sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmışsa, olabilir.
bir internet sitesinden alıp iso olarak yazdırmıştım flasha, ama isoda bir sorun olmadığını biliyorum önyükleme ekranında da bir hata vermedi ama dediğinizden olmuş olabilir teşekkürler ilginiz için ^^

Kulandığın iso kalıbı orjinal olmayabilir.
orijinal değil zaten de hani daha önceden sürekli kullandığım ama hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadığım bir iso bu 100e yakın formatım vardır rahat sıkıntısız.. ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım bende.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
ISOda bu yönlü bir problem çıkmaz. HDD şüphelendirdi beni. Eğer tekrarlar ise başka bir HDD üzerinden deneyin.