Formattan sonra ekran karti deyisimi

Bu konuyu okuyanlar

yaqub2211

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba Efendim, Benim bi Sorunum vardida.Ben Bilgisayara format atmadan once cift ekran karti bu arada 2ci ekran kartim amd radeon HD M8570 di simdi bakiyorumki m8500 gozukuyor ve amd nin grafik ayarlarina girilmiyor.8500 silip yerine 8570 indirmeye calistim nerden yaparsam yapayim surekli bir hata verdi varmi yardimci ola bilicek ?

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
diğer ekran kartın ne?

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
işletim siteminiz nedir

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Önce aşağıdaki linkten indirin, sonra denetim masasından kaldırın sonra indiridiğinizi kurun. İşlemleri yaparken mecbur kalmadıkça yeniden başlatmayın.
Pardon az önceki link hatalı bi sn .

yaqub2211

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Önce aşağıdaki linkten indirin, sonra denetim masasından kaldırın sonra indiridiğinizi kurun. İşlemleri yaparken mecbur kalmadıkça yeniden başlatmayın.
tamamdir deneyip yazacagim
Mesaj otomatik birleştirildi:

siteye girdigimde direk bu siteye yonlendiriyor https://www.amd.com/en/support/kb/faq/download-incomplete

yaqub2211

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Pardon link hatalı bi sn.

Aşağıdan Windows 8.1 64 biti seçip ''Crimson ReLive Edition 17.4.4'' bu sürümü indirin.

Biraz internetim kotu 1 saate cevap yazicam aktif olursaniz insallah cevaplarsiniz

Pardon link hatalı bi sn.

Aşağıdan Windows 8.1 64 biti seçip ''Crimson ReLive Edition 17.4.4'' bu sürümü indirin.

programi indirdim ve deneti masasinda olmadigindan aygit yoneticisinden sildim ve grafik surucusu bulunamadi diyor

Son düzenleme:

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Biraz internetim kotu 1 saate cevap yazicam aktif olursaniz insallah cevaplarsiniz

programi indirdim ve deneti masasinda olmadigindan aygit yoneticisinden sildim ve grafik surucusu bulunamadi diyor
Nerde grafik sürücüsü bulunamadı diyor. İndirdiğini kuracaksın işte

eğer indirdiğini kurmuyorsa https://www.amd.com/en/support bu sayfada aşağıdaki resimden indirip kur.

Ekli dosyalar

• Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    45.4 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleme:

yaqub2211

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Nerde grafik sürücüsü bulunamadı diyor. İndirdiğini kuracaksın işte

eğer indirdiğini kurmuyorsa https://www.amd.com/en/support bu sayfada aşağıdaki resimden indirip kur.
Ortalik iyice karisti :D bidaha kurmayi denedim bu sefer kurdu ve Amd radeon m200 / 8500m kurdu

yaqub2211

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
indiridiğin şeyi kurduğuna emin misin? Şu iki kısmı açıp bi foto atar mısın?
Garip bir sekilde setupdan programa girdim ve programin kendisinden kaldirib bidaha yukledim ve bilgisayari yeniden baslatinca artik radeon ayarlari kismi geldi ve giris yapti sadece supheciyim biraz hani bundan yaptigim ayarlar oyunlarima isleyecekmi yoksa sadece 5870 indirdigimizdemi isliyor

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Garip bir sekilde setupdan programa girdim ve programin kendisinden kaldirib bidaha yukledim ve bilgisayari yeniden baslatinca artik radeon ayarlari kismi geldi ve giris yapti sadece supheciyim biraz hani bundan yaptigim ayarlar oyunlarima isleyecekmi yoksa sadece 5870 indirdigimizdemi isliyor
İndirdiğin o zaten radeon ayarları açıldıysa tmm başka sorun kalmadı kalmadı demektir. Ordan bi ayar yapmana gerek yok

yaqub2211

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
tamamdir sorun cozuldu konu kilitlene biir

g
İndirdiğin o zaten radeon ayarları açıldıysa tmm başka sorun kalmadı kalmadı demektir. Ordan bi ayar yapmana gerek yok
gercekten bu arada cok tesekkurler cok isime yaradi 30 fps artisi oldu

Son düzenleme: