Format Sonrası Hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

baristuran00

Üyecik
Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir windows 7 kullanıcısıydım win10 format cd si ile geçtim ama crackli oldugu icin nvidia driverlarinı kuramiyordum windows 7 den devam ettim tekrardan ve şimdi windows 10 oem key satin alma kararı aldım format sonrasında driver kurulumunda normalde driver pack solution kullanıyodum sorum şu driverları programlamı manuel kurmakmı daha iyi?

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Cihaz-Donanım üreticisinin resmi web sayfasından indirdiğin sürücüleri manuel olarak kurmak daha güvenli oluyor. Ben uğraşmak istemediğimden program ile kuruyorum.

Logithx

Profesör
Bu tarz programlar yanlış yada eski sürüm driver yükleyebiliyor ekran kartı driverını manuel olarak yükleseniz yeter onun dışında windows 10 geri kalan driverları güncel sürümlerini otomatik yükleyecektir..

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Windows 10 sürüm 1803 yapısını indirip kurun, güncelleştirme ile sürüm yükseltme yaparsa 1809'a geçersiniz. Sürücülerin büyük bir kısmını Windows 10 kendi buluyor, üçüncü parti bir yazılım kullanmanıza gerek yok ancak yeter ki internet bağlantınızda kopmalar olmasın.

stat counter