Bu konuyu okuyanlar

ganniball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun performansım oldukça düşmüş durumdaydı ve sıfırlama yaptım,sıfırlamadan sonra fps dropları yaşıyorum 200 den 40 a sanıye de düşüp tekrar eski haline geliyor.Tüm driverları güncel şekilde yükledim ama sonuç değişmedi acaba problem nedir ? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.Fan Temizliği ve termal macun işlemlerini de gerçekleştirdim.
PC özellikleri:'' İ7 4720HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+128 SSD-15.6-4GB-W10 ''

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Wİndows ve Geforce sürümü güncel mi?

ganniball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HDTune indirip health kısmının bütün fotoğrafını atabilir misiniz? Hangi işletim sistemiydi bide?
W 10 Home Single Language kullanıyorum ;
health.png

ganniball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En az 3 4 bilgisayarcıya götürdüm birine temiz kurulum da yaptırdım diğerleri de driver update leri yaptılar sadece değişen bir şey yok drop devam ediyor.Ne yapmalıyım acaba?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sıkıntısı yok. Temiz kurulum ile denendi mi?
En az 3 4 bilgisayarcıya götürdüm birine temiz kurulum da yaptırdım diğerleri de driver update leri yaptılar sadece değişen bir şey yok drop devam ediyor.Ne yapmalıyım acaba?

Son düzenleme:

plukod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlış anlamayın herkes gibi sorunu tahmin etmeye çalışıyorum... önceki win 10 diyelim ama sürüm farkı vardır yuklediğiniz win 10 ise farklıdır...

ganniball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yanlış anlamayın herkes gibi sorunu tahmin etmeye çalışıyorum... önceki win 10 diyelim ama sürüm farkı vardır yuklediğiniz win 10 ise farklıdır...
yok yanlış anlaşılacak bir durum yok zaten şu problem aşırı canımı sıkıyor her hangi bir çözüm önerisi bi umut :D bir önceki de kendi asus servisinin yüklediği sürümdü yani sürümden olduğunu düşünmüyorum

ganniball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Henüz düzelmedi problemim!

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Tamam. Temizlemeyi, termal macun değişimi denediniz mi?

Reaksiyon puanı
3,027
Disk temizleme yapın.İlk taramadan sonra sistem dosyalarını temizle seçin, Windows.Old klasörünü mutlaka silsin.Önemli dosyalarınızı o klasörden çıkarabilirsiniz.

Bu en çok Windows 7 x64 sürümlerinde yaşanıyor.