format olmayan,bicimlendırelemeyen flashdikler hakkında

Bu konuyu okuyanlar

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
s.a-merhaba
bu konu (Başlangıç tarihi26 May 2016) sadece burda gordum,baska sıkıntıyı yasayan olmamıs sanırım(aslında olması gerek ama arastırmadan sanırım dırekman cope atmıslar belleklerı

yazma koruma hatası,bicimlendireme,

bakın arkadaslar her seyı denedınız ama olmadı o zaman bu programı yukleyıp yenıden "Formatter Silicon Power "format atın ,bu program flash bellegı yenıden kendı sıstemıne gore duzenlıyor aynı wın98 den nasıl wın 7 gecmek ıcın fat32 den nfts ye donuyor buda aynı işlemi,ama kendıne gore ayrıca ısmıde değiştirip programlıyor

bu olayı o zaman aprilone rumuzlu arkadas sırf buna sebeb gırıp yazmıs
USB Belleğim Hem Bulunamıyor Hem Biçimlendirilmiyor !

"RAW formatına dönüşen veya sorun çıkaran flash bellekler için silicon power formatter isimli programı deneyin. Çözüleceğini umuyorum. Selamlar "

benımde 2- 3flash dısk buna benzer sebeplerden cop oldu,ararken bende bu programı bulup denedım ,flash bellek tabırı caızse sımdı eşşek gıbı calısıyor

her yolu denedınız olmadıysa o zaman bu programı deneyın merak etmeyın ,ölmüş eşşek kurttan korkmaz

program ısmı internete rahatca bulabılırsınız
Formatter Silicon Power

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Denedim ise yaramadı
eğer bütün formatları denedıysen ,sorun donanım olabılır,ama genede umudunu kaybedıpte cöpe atma derım,koy bır kenara ,farklı surum olur,program olur,cözulebılır