Ford'un beğenilen 2 modeli

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ford, önümüzdeki yıl piyasaya çıkaracağı yeni fiesta'yı gelecek ay başlayacak cenevre motor show'da tanıtacak... Tasarımı bir hayli değiştirilen fiesta çok iddialı...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Ford'un jip tasarımı "kuga" da fuarda yer alacak. Kuga, lüks tasarımı ve estetik çizgileri dikkat çekiyor...

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

Kaynak

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
fiestaların yakıtı nasıl arkadaslar birde yol tutuşları
olan varsa söylesin lütfen

gunjack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
emubaltaci dedi ki:
fiestaların yakıtı nasıl arkadaslar birde yol tutuşları
olan varsa söylesin lütfen

Benim Fiestam yok ama bir akrabamda var. Özellikle dizel modeli şehir içinde oldukça hesaplı yakıt tüketiyor. Zaten genelde pazarlamacıların kullandığı bi modeldir ve şehir içi kullanım için en ideal arabalardan biridir. Yol tutuşu Focus kadar iyi olmasa da beklentin çok yüksek değilse idare eder.

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ford dediğin Mustang'dir, gerisi hikaye (milyar dolarlık markayı bitiririm böyle tek cümlede)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Evet fiesta'dan üstün yol tutuş beklenemez.o ne yaa yeni fiesta sağından solundan çekiştirilmiş gibi.tutmaz o :) bi kadınlara satıyorlardı kadınlarda bakmaz artık bu arabaya.

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Fordu markadan sayan kim ya. Pek de güzel değil araçlar. Bir de sözde focusu yenilemişler. Eskisi daha güzeldi.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
yuureii dedi ki:
Fordu markadan sayan kim ya. Pek de güzel değil araçlar. Bir de sözde focusu yenilemişler. Eskisi daha güzeldi.

yok artık fazla salladın.markadan saymayacağın birçok araç varken Ford'u karıştırmışsın.sana 1-2 örnek: Fiat-Peugeot-Kia Ford'un bi tarafını koklayan firmalardan birkaçı.

cazyyy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
galericilikle uğrasıyorum her arka racı kullandım sayılır ben de focus var performans ve yol tutus olarak bır cok markanın üst sınıfına kafa tutar

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
TuningMert dedi ki:
yuureii dedi ki:

yok artık fazla salladın.markadan saymayacağın birçok araç varken Ford'u karıştırmışsın.sana 1-2 örnek: Fiat-Peugeot-Kia Ford'un bi tarafını koklayan firmalardan birkaçı.

O saydığın markalar ford tan daha aşağıda zaten. Benim kastettiğim eğer bir araca para vereceksem bunun ford olmayacağı. Çünkü piyasada çok daha kaliteli araçlar mevcut.