Football Manager 2017 | Takım Öneri Konusu

Bu konuyu okuyanlar

Elawachi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,

Bugün sizlere birçok arkadaşımızın takım seçerken zorlandığını bildiğim için bu konuyu açmaya karar verdim.

Lafı daha fazla uzatmadan, sizleri sıkmadan konuya girelim.

FC Viitorul Constanta

İlk olarak zirvedeki takımla başlayalım. Zoru seviyor ve önce ufak ufak sonra büyük oynayayım diyorsanız, FC Viitorul Constanta tam size göre. Genç yetenekleri ve sağlam dinamizmi ile bu takım tam size göre.

Galatasaray A.Ş

Ünal Aysal'ın ayrılması ile birlikte boşalan Başkanlık koltuğuna Dursun Özbek getirilmişti. Ancak Dursun Özbek'in gelmesiyle birlikte mali durumları alt üst olan Galatasaray ligde de diğer yıllarına nazaran bir düşüşe geçmişti. Bu zorlu kariyeri oynamanızı öneriyorum. Kadrosunda iyi oyuncular barındıran bir kadroya sahip çıkmak ki, hele hele de bu zorlu mali durumu kötü durumda olan bir Galatasaray'la başa çıkmak oldukça zor.
Zoru seviyorsanız bu tam size göre.

Fenerbahçe A.Ş

Kulübün uzun süre başkanlığını yapan Aziz Yıldırım'ın şike süreci bitsin ayrılacağım demesi ile birlikte Ali Koç başkan olacağını açıklamıştı. Sizde yine Türk futbolunun devlerinden olan ancak bu dönemlerde düşüşe geçen Fenerbahçe'yi yükselişe geçirmek istiyorsanız bu kariyer tam size göre. Maaş Bütçesi yüksek ancak Transfer Yüzdesi olmayan bir devi yükseltmek hiç de kolay olmayacak.

Manchester United F.C

Kadrosu sağlam, bütçesi yüksek bir takım arıyorsanız, ''Kırmızı Şeytanlar'' lakaplı hızlı futbolu seven bu takım size uygun olsa gerek. Jose Mourinho'dan koltuğu devir alacak, ardından İngiltere'nin en çok şampiyonluk yaşayan takımını daha da ileri götürmeye Şampiyonlar Ligi'ni ve diğer tüm kupaları kazanmaya çalışacaksınız. Eğer para ve kalite ile başa çıkabiliyorum diyorsanız, bu kariyer tam size göre.

Newcastle United F.C

Küçük bir denizin en büyük balığısınız bir deyime göre. Yönetim size alt lig olmasına rağmen iyi bir bütçe sunuyor. Takımı ne yapıp, edip üst lige çıkarmanızı bekliyor. Siz de Newcastle United'ı eski günlerine döndürmek istiyorsanız, bu kariyer tam size göre.

Glasgow Rangers

Zor bir dönem geçirmiş ve o günlere tekrar geri dönmek istemeyen bir takım artık sizin elinizde. Celtic'i alt edip şampiyonluk yaşamak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Eğer ki kötü bir takımı tekrardan eski günlerine döndürmek istiyorsanız yine diyorum '' bu kariyer tam size göre. ''

Arkadaşlar, her yorumunuz çok değerlidir. Kariyer başka takım denemelerim oldukça güncellenecektir.

Umarım beğenmişsinizdir, iyi forumlar.

Son düzenleyen moderatör: