Fm 13 crash dump hatası

Bu konuyu okuyanlar

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
"Hiç mi bi yere yok değil" dostum, çözüm ile uğraşan grup oyundan desteğini çekti.
Sanki bundan öncekileri bu forumda kırmışlar gibi şimdikini de bu forumdan beklemek biraz garip değil mi?

h31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yav bana 2013te açılmış bi kayıtlı oyun versin birisi arkadaşlar ne olur yav. sanırım sıkıntı çözülüyormuş. ne olur bana ulaşın. acil!!!!!!!!!!!!111

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk dediğini mi yaptın da düzeldi ikinci dediğini mi? ben ikinci dediğini yaptım ama olmadı ilkinide anlamadım

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 sindede olmuyor yine hata veriyor beklemek ten başka bi çare yok başka oyunlar oyna fifa manager 13 fln oynayabilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende hata alıyorum 29.50 kr şum vardı kasiyerdeki abi para eksik diye vermedi bende korsan aldım notebbokumun özellikleri i7 işlemci 8 gb ddr3 ram 3 gb ntel hd graphıcs fmıly ekran kartı işlemci hızı 3.00-3.50 ghz niye açmıyo bi yardım edin Allah rızası için

inception1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Crash dump uyarısı sorununun çözümü için ise öncelikle kullandığınız temayı değiştirmeyi veya kaldırmayı deneyin. son yüklediğiniz yamayı , eklentiyi kaldırmayı deneyin. veya hata düzelene kadar tüm yamaları kaldırın daha sonra yamaları tekrar yükleyip deneyebilirsiniz. ama çözüm bunlarla alakalı. bir türlü hata çözülmüyorsa save dosyanızı başka bi yere kaydetip oyunu ” tamamen ” kaldırıp tekrar yükleyin ve save dosyanızı geri atın büyük ihtimal hata düzelicektir.

Eğer düzelmezse ise birde şunu deneyelim.

Yerel Disk C veya Yerel Disk D(oyun nerdeyse)’ye Belgerim adlı bir klasör oluşturun. Sonra C:/Users/Kullanıcı Adı/Belgelerim klasörüne sağ tıklayıp özellikler deyin. Üstten konumu seçin ve taşıya tıklayın. Oluşturduğuz Belgelerim’i seçin uygula ve tamama basın.

ya tekrardan bıraz daha detaylı yazabilir misiniz bu çözümü?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
crash dump madurlarından biri de ben oldum iyi mi ?
skidrow'uda kızdırmışlar fix çıkarmamış. :D ne yapcaz biz şimdi ?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
kızdırmışlar mı beslemişler mi muamma :)
benimde aklıma geldi sonuçta yaptıklarının hakkını alıyor.
aman hocam elleme crack çıkarma biz seni görelim.iyi para cidden dediğin gibi.:)
sabahtan beri bu düşünce arasında kaldım zaten de aral'dan oyunun orijinalini temin edecem yapacak bir şey yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim ki oyunu açmadan crash dumps hatası veriyor arkadaşlar acaba orjinal dvd sini alsam bu sorunu yasar mıyım orjinalini 30 tl ye buldumda

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hala daha oyunun crack i çıkmadımı bilgisi olan varmı

WarriorEagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Korsanda Crash Dumps Hatasınız Çözümü Yok Bunlarla Uğraşacağına 30 TL Verip Orjinal Al..
Orjinalde Hiç Bir Sorun Yok.

onurdags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyunun hatasız hali "Football.Manager.2013.PROPER-CPY" olarak torrentlerde dolaşmaya başladı. İndirdim, kurdum, oyunda sorunsuz 2 ay geçirdim, hemen paylaşayım dedim. bekleyen arkadaşlara hayırlı olsun :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Arkadaşlar oyunun hatasız hali "Football.Manager.2013.PROPER-CPY" olarak torrentlerde dolaşmaya başladı. İndirdim, kurdum, oyunda sorunsuz 2 ay geçirdim, hemen paylaşayım dedim. bekleyen arkadaşlara hayırlı olsun :)
arkadaşlar için müthiş haber oldu 2012 yerine 2013 ligi kurarız artık :D teşekkürler hocam.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

dil ingilizce diye dert yanıyor vay anasını arkadaş ya , iyilik yaramaz insanlara..

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Oyunda türkçe dil seçeneği de mevcut.
yok hocam arkadaşa indiriyorum şimdi , gelmiş dert yanıyor ingilizce bu diye.
:) bırak öyle sansın kurunca language bakarsa kendi görsün.
ama bilgi için sağ ol.
lig yapacak adam bulamamıştım. 3,4 kişi lig kurarız artık.

Son mesajlar