Flashtool Nedir? Nasıl Kullanılır? Flashtool ile Rom Yükleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TURKER

Profesör
p-u-sola seçeneklerde var aynı driver.
Teşekkür ederim şöyle bi sıkıntı çıktı şu arkadaşın açtığı konuda bootloader kilidi kapalı diyor.
http://forum.shiftdelete.net/sony/304922-xperia-sola-4-0-4-6-1-1-b-1-54-root.html

Ama rom yüklenmesi için o kilidin açık olması lazım galiba nasıl yapacağım.
Diğer sorunlar ise yine arkadaşın konusunda Ayarlardan USB hata ayıklama modu nu aç diyor ama açınca bilgisayarda Aygıt sürücüsü yüklenemedi yazdı açtığımda Android - Yüklenemedi gibi birşey gördüm bu bir sorun olurmu ?

ProRat`

Profesör
Teşekkür ederim şöyle bi sıkıntı çıktı şu arkadaşın açtığı konuda bootloader kilidi kapalı diyor.
http://forum.shiftdelete.net/sony/304922-xperia-sola-4-0-4-6-1-1-b-1-54-root.html

Ama rom yüklenmesi için o kilidin açık olması lazım galiba nasıl yapacağım.
Diğer sorunlar ise yine arkadaşın konusunda Ayarlardan USB hata ayıklama modu nu aç diyor ama açınca bilgisayarda Aygıt sürücüsü yüklenemedi yazdı açtığımda Android - Yüklenemedi gibi birşey gördüm bu bir sorun olurmu ?
Rom yüklemek istiyorsan Root etme. Direk Bootlader'ı aç, sonra CWM'li, rootlu kernel yüklersin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
X. İon tel. ses kısma tuşuna basarak tel. i bağlıyorum yeşil ışık yanıyor hiç bişey olmuyor 15-20 sn sonra tel şarj olmaya başlıyor hiç bir ilerleme yok :S...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş eyvallah aylardır uğraştığım şeyi sayende yaptım anlatım mükemmel ama xperia s i jellybean e yükseltmek isteyenler için söylüyorum öyle bi şey yapmasınlar telefonun pil süresi zaten sıkıntıydı dahada düştü 3-4 dakkada yüzde 2-3 kayıp oluyor o derece aklı olan oldugu gibi kullansın telefonu

qarizma369

Üyecik
arkadaslar z1 guncellemesini xperia z ye ve sp ye yukleyebilirmiyim yuklersem sakınası varmıdır....

Baaderthales

Üyecik
Flashtool un Macintosh versiyonunu indirdim orjinal türkiye stock rom yüklemek istiyorum bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen

berkaysavci

Asistan
Evt kardeş malesef telefona bu işlemden sonra telefon tamamen garanti dışı oluyor.

stat counter