Flash Yüklü Ama Yüklü Değil Diyor

Bu konuyu okuyanlar

aakgok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
firefox elle yükleme istiyor bazen mozilla eklentilerden sayfaasında bi bak derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sayın Cengaver51,
Mozllayı tekrar yükledim flash player'ı gördü. Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Amma sallamis millet! )) Format at diyen bile var. Ne diyimki, allah akil fikir versin!

chrome://plugins/ bu linki chromeda yapistir! Flash player plugin ini enable yap calisir! ))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adres çubuğunda chrome:plugins yazarak Eklentiler sayfasını aç orda flash playeri bul devre dışı ise etkinleştir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu bir virüs bulaştırma yöntemi. senelerdir bu tür hata bildirimleri çıkar ve herkes Flash player'ini güncellediğini sanarak bir eklenti indirir ve bir virüsü kendi eliyle yüklemiş ve halen akıllanamayanlarada rastlanmaktadır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben crome kullanıyorum, explorer kullanırken bende de oluyordu arada flash çöküyor tekrar yükleyin fln diyor, yükle allah yükle ama sorun çözülmüyor tarayıcı değiştir çözülür belki. bende çözüldü.

sadece cromeden mi oluyor mazillodan olmuyomu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş aktivex filitreleme işaretliyse onu kaldır flashplayeri tekrar yükle sorun ortadan kalkacaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun oldu mozilla yardım dan çözebiliyorsun

1: menü
2:yardım menüsü işareti (?)
3:sorun giderme bilgileri
4:firefox tarayıcını sıfırla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adobe flash player yükle diye hata çikiyo format aticam 30 tlye kiyip

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Adobe flash player yükle diye hata çikiyo format aticam 30 tlye kiyip

Kendin neden yapmıyorsun ?

Flash yükle hataları, aptalları kandırıp, virüs yüklettirmek için verilen sahte bir hata. Genelde +18 sitelerde çıkar. verilen link'teki dosyayı yüklediysen, bir Anti virüs programı lile bilgisayarını tam taramadan geçir. Bu işlem bazen çok uzun sürebilir.