Flash ile android uygulama geliştirirken bu hatayı veriyor

Bu konuyu okuyanlar

eminew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aplication has not specified its permission requirements in aplication .xml

merhabalar arkadaşlar ben bu formda yeniyim o sebeple konuyu yanlış yerde açtıysam özürdilerim ama yardıma cidden çok ihtiyacım var ben android sdk yı kurdum sonra flash cs5.5 de android bir uygulama yaptım sadece bir metin var şimdilik yani oldukça basit bunu android olarak test etmek istediğimde apk dosyasını oluşturuyor ana yukarıdaki hatayı verip emülatörü çalıştırmıyor yani adobe air 2.6 kurulu bilgisayarımda ama ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim iyi çalışmalar

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Android uygulama yetkilendirme, erişim izinleri diye google da arat örnekleri göreceksin.

eminew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekür ederim ilginiz için ama ben sadece emülatörde deneme yapmak istiyorum yani tam bir yayınlama yapmıyorum ki ne iznni alayım baktım biraz ama tam anlayamadım siydide şu hatayı veriyor

could not find an android device to connect to please ensure that you have the phone connected the correct drivers installed and the phone has usb device debugging enabled

sonrada önceki hatayı veriyor şimdi doğru sürücü yüklü değil ne demek ki yani ben android sdk daki tüm sürümleri yükledim yani ben öyle biliyorum en azından bu konuda dediğim gibi çok acemiyim lütfen yardımcı olun şimdiden çok teşekür ederim

kizanlik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forumda arama yaparsan, bi' konuda Eclipse'in kurulumunu bulabilirsin.

Emulator, simulatorın bi' ileri adımıdır. Gerçekliği birebir taklit eder. Emulatorda aldığın sonuç neyse gerçek cihazda da alacağın sonuç odur.

Permission meselesine gelince.

Android uygulamaları, cihaz kaynaklarına erişebilmek için yetkilendirilmelidir. Bu da manifest dosyasında yapılır.

Flash, zannedersem web erişimine ihtiyaç duyuyor. Arama motorlarında "Android flash izin" araması yaparsan çözümü bulabilirsin.

eminew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle teşekür ederim yardımınız için umarım dediğiniz bilgiyi google de bulur ve yaparım ilginize teşekür ederim olmazsa sizi tekrar rahatsız edebilirmiyim bunu artık çözmek istiyorum